Poprzedni artykuł: Izabela Zwierzyńska została mamą! Jak gwiazda 'Barw szczęścia' nazwała... Następny artykuł: Księżna Kate w 4. miesiącu ciąży tańczy na... stacji kolejowej! Musici...

Księżna Kate wróciła na salony - widać już ciążowy brzuszek!

Po dłuższej nieobecności, Kate znów bierze aktywny udział w życiu publicznym - ostatnią kreacją podkreśliła ciążowy brzuszek.

Księżna Kate pokazała ciążowy brzuszek! Odkąd we wrześniu pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że książęca para spodziewa się trzeciego dziecka, media na całym świecie ogarnęła prawdziwa gorączka na punkcie royal baby. Od tego momentu upłynęło kilka tygodni - jak czuje się Kate?

Ciężarna księżna Kate z widocznym brzuszkiem

O odmiennym stanie księżnej spekulowano już w sierpniu - miesiąc później okazało się, że plotki są prawdziwe, a Kate na pewien czas wycofała się z życia publicznego. Prawdopodobnie powodem było złe samopoczucie - media donosiły, że Kate cierpi na wyjątkowe silne mdłości, które miały nawet uniemożliwić jej odprowadzenie księcia Jerzego na rozpoczęcie roku w jego nowej szkole.

Na szczęście wygląda na to, że księżna w końcu czuje się lepiej - wczoraj wróciła do pełnienia swoich oficjalnych obowiązków. Wraz z mężem Williamem i księciem Harrympojawiła się na imprezie z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego i z miejsca znalazła się w centrum zainteresowania. Nic dziwnego - na takie zdjęcia czekali chyba wszyscy.

Kate miała na sobie błękitną, koronkową sukienkę Temperley London, która podkreśliła coraz bardziej widoczny, ciążowy brzuszek. Kreację uzupełniła torebka Mulberry, eleganckie szpilki Gianvito Rossi i dyskretna biżuteria. Całości dopełnił znany wszystkim, olśniewający uśmiech księżnej - najwyraźniej rzeczywiście odzyskała dobre samopoczucie, co bardzo nas cieszy!

Zobacz też: Ta dziewczyna jest tak podobna do Rihanny, że nawet fani dają się nabrać!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:52

Zobacz także

Nasze propozycje