Poprzedni artykuł: Marina i Wojtek Szczęśni pokazali świąteczny filmik. Całe show skradł... Następny artykuł: Na świecie pojawi się kolejne „royal baby”!

Księżna Kate zdradziła ulubione słowo swojego młodszego synka

Mały książę Louis ma już półtora roku i zaczyna mówić. Jak zdradziła księżna Kate, maluch ma nawet swoje ulubione, które może wydawać się nieco intrygujące…

Książę Louis to najmłodsze dziecko Kate Middleton i księcia Williama, które już 23. kwietnia będzie obchodzić swoje drugie urodziny. Maluch, podobnie jak jego starsza siostra Charlotte ma silny charakterek i uwielbia stroić zabawne miny, szczególnie kiedy w pobliżu znajdują się paparazzi. Jednak tym razem to nie zadziorne grymasy małego księcia zelektryzowały brytyjskie i zagraniczne media, lecz ulubione słowo Louisa. Księżna Kate zdradziła, że odkąd jej najmłodszy synek zaczął mówić, wypowiada je bez końca.

Zdjęcie:EastNews

Księżna Kate o postępach małego Louisa w mówieniu

Od jakiegoś czasu w mediach aż huczy od doniesień na temat domniemanej czwartej ciąży księżnej Kate. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, dowodem na to, że na świecie niedługo pojawi się kolejny prawnuczek królowej Elżbiety II, są nie tylko luźne nieopinające brzuszka stylizacje Kate Middleton, ale również fakt, że coraz częściej rezygnuje z oficjalnych wyjść. Swoje decyzje do tej pory księżna Cambridge tłumaczyła opieką nad dziećmi, jednak wścibscy, w jej zachowaniu upatrują pierwszych miesięcy ciąży. Skąd taka pewność?

Księżna Kate bardzo źle znosiła poprzednie ciąże ze względu na rzadką chorobę, na którą cierpi zaledwie 2 proc. ciężarnych - Hyperemesis gravidarum. Middleton zmaga się wtedy z niepohamowanymi wymiotami, dlatego też podczas poprzednich ciąż często rezygnowała z oficjalnych wyjść. By uciąć plotki o kolejnej ciąży, księżna Kate zaledwie kilka dni temu pierwszy raz od dawna pokazała się publicznie.

Ostatnio księżna Cambridge wybrała się na Peterley Manor Farm, gdzie w okresie świątecznym organizowany jest jarmark będący jedną z największych atrakcji w Wielkiej Brytanii. Middleton postanowiła więc zabawić się w pomocnicę Świętego Mikołaja i pomagała dzieciom wybierać i stroić choinki. Kiedy jeden z maluchów uniósł wysoko rękę i zaczął krzyczeć „ja, ja, ja”, żona księcia Williama nie mogła przejść obok niego obojętnie. Jak sama przyznała, maluch jest niezwykle podobny do jej młodszego synka, Louisa.

Ulubione słowo księcia Louisa

W trakcie rozwijającej się konwersacji między księżną Kate, a jednym z dzieci na świątecznym jarmarku Middleton po raz pierwszy zdradziła ulubione słowo swojego ukochanego synka Louisa. Okazuje się, że mały książę wciąż chodzi za swoją mamą krzycząc „ja, ja, ja” (z ang. me, me, me). Całą sytuację opisała na Twitterze reporterka „Daily Mail” Rebecca English.

Kate pogłaskała go po policzku i powiedziała: „przypominasz mi mojego małego Louisa, on ciągle mówi „ja, ja, ja” i chce wszędzie ze mną chodzić” – czytamy na twitterowym koncie English.

Nic dziwnego, że mały członek rodziny królewskiej, jako najmłodszy z trójki rodzeństwa uwielbia zwracać na siebie uwagę. Mamy tylko nadzieję, że te egocentryczne skłonności nie rozwiną się w późniejszych latach.

Zdjęcie: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 17:53

Nasze propozycje