Poprzedni artykuł: Księżna Kate zdradziła ulubione słowo swojego młodszego synka Następny artykuł: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie synka od czasu porodu

Na świecie pojawi się kolejne „royal baby”!

Dziecko, , tagi: rodzina królewska
Plotki zostały potwierdzone! Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie kolejne „royal baby”! Chłopiec czy dziewczynka?

To już pewne! Książęcy dwór opublikował oficjalne oświadczenie potwierdzające ciążę księżnej! Już za niespełna pięć miesięcy na świecie pojawi się pierworodne dziecko księcia Wilhelma, następcy tronu Luksemburga oraz jego żony, księżnej Stefanii. Przyszli rodzice podzielili się ze światem radosną nowiną za pośrednictwem postu na oficjalnym profilu na Instagramie.

Księżna Stefania i książę Wilhelm po raz pierwszy zostaną rodzicami

Choć to brytyjska rodzina królewska od zawsze jest w centrum uwagi mediów, a tabloidy prześcigają się w plotkach dotyczących domniemanej czwartej ciąży księżnej Kate, doniesienia na temat rychłego pojawienia się na świecie kolejnego „royal baby” nie zostały potwierdzone.

Zdjęcie: EastNews

Tymczasem to fani luksemburskiej rodziny wielkoksiążęcej mają powody do świętowania. Księżna Stefania, która w październiku 2012 roku poślubiła księcia Wilhelma Burbona-Parmeńskiego, następcę luksemburskiego tronu, spodziewa się pierwszego dziecka. Ciąża została potwierdzona w oficjalnym oświadczeniu na instagramowym profilu książęcej pary.

Ich Królewskie Wysokości, Wielki Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają, że Dziedziczny Wielki Książę i Księżna oczekują pierwszego dziecka. Przyjdzie ono na świat w maju. Wielki Książę i Księżna, a także członkowie obu rodzin są zachwyceni wiadomością i nie mogą być bardziej szczęśliwi – napisano na Instagramie książęcej pary.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele gratulacji. Nie zabrakło również głosów sugerujących, że to ostatni moment dla książęcej pary na pierwsze maleństwo, ponieważ księżna niebawem będzie miała 36 lat, a z kolei książę Wilhelm ma 38 lat.

Jak wynika z oficjalnych informacji, księżna Stefania jest w 4. miesiącu ciąży. Jak dotąd książęca para nie podała płci maleństwa.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 18:02

Nasze propozycje