Poprzedni artykuł: Oświadczenie ciężarnej gwiazdy wywołało burzę w sieci: 'Ryzykujesz życ... Następny artykuł: Nowe pieluchomajtki do pływania Pampers Splashers. Pasują jak strój ką...

Księżniczka Charlotte wygląda identycznie jak księżna Diana w dzieciństwie!

Czy księżniczka Charlotte naprawdę jest podobna do księżnej Diany? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości.

Dzieci księżnej Kate oraz księcia Williama są chyba najbardziej popularnym rodzeństwem na świecie. Każde ich publiczne wystąpienie wywołuje niekończące się medialne dyskusje. Również Pałac Kensington od czasu do czasu publikuje w social mediach zdjęcia tej uroczej trójki.

Zobacz także: Styl księżniczki Charlotte jest częściej naśladowany niż styl księżnej Kate

Nic dziwnego, że jedna z najnowszych fotografii księżniczki Charlotte jest tak szeroko komentowana. Dociekliwe osoby dopatrzyły się podobieństwa do jej babci, księżnej Diany. Zestawienie zdjęć rzeczywiście wskazuje na to, że są do siebie łudząco podobne!

Księżniczka Charlotte podobna do księżnej Diany

Do tej pory wszyscy uważali, że śliczna trzylatka jest podobna do prababci, czyli królowej Elżbiety II. Ale najnowsze śledztwo internautów pokazuje, że wszyscy bardzo się pomyliliśmy. W sieci krąży czarno-białe zdjęcie kilkuletniej Diany, zestawione ze zrobionym kilka miesięcy temu zdjęciem małej księżniczki Charlotte.

I rzeczywiście - trudno oprzeć się wrażeniu, że podobieństwo jest wprost uderzające!

Nadal czekamy na pierwsze porównania księcia Louise'a do przodków rodziny królewskiej :). Przypominamy, że to już trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, które przyszło na świat 23 kwietnia 2018 roku. Zaledwie dwumiesięczny bobas jest szóstym prawnukiem królowej Elżbiety II i piątym w kolejce pretendentem do brytyjskiego tronu.

Zdjęcie gówne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:12

Zobacz także

Nasze propozycje