Poprzedni artykuł: Makijaż w trakcie porodu? Te kobiety naprawdę to zrobiły Następny artykuł: Ma tylko 9 lat, ale w makijażu wygląda jak dorosła kobieta

Kylie Jenner ryzykuje życiem swojego dziecka. Internauci słysznie krytykują celebrytkę

Kylie ewidentnie brakuje rozsądku. Celebrytka obwiesza roczną Stormi niebezpiecznymi błyskotkami...

Kylie Jenner opublikowała na Stories urocze wideo ze swoją córeczką. Ale już po chwili, to co mogło rozczulić widzów, zaczyna niepokoić. Bo na nagranym przez celebrytkę filmiku widać, jak zakłada ona swojej córeczce złoty pierścionek. I to nie koniec! Paluszki rocznej Stormi zdobi już kilka tycich pierścionków. Dawanie dziecku tak małych ozdób jest ryzykowne. Bez trudu możemy sobie wyobrazić sytuację, w której Stormi wkłada sobie jedną z nich do buzi. A od tego tylko krok do tragedii... Jak można tak ryzykować bezpieczeństwem własnego dziecka?

Fot.: Instagram

Zobacz także: Kylie Jenner nie oszczędza na córeczce! Nie uwierzycie, ile zapłaciła za ten popularny dziecięcy gadżet...

Kylie Jenner zakłada Stormi pierścionki

Na pewno kojarzycie rzucające się w oczy oznaczenia umieszczane na zabawkach, informujące że są one przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Producenci dziecięcych gadżetów nie bez powodu przestrzegają przed wręczaniem ich młodszym maluchom. Zabawki te są zwykle na tyle małe, że dziecko - które do pewnego wieku ma w zwyczaju prawie wszystko wkładać do buzi - może się nimi po prostu udławić. Uwadze Kylie Jenner tego typu ostrzeżenia ewidentnie "umknęły". Zakładając na paluszki małej Stormi pierścionki celebrytka udowodniła, że brakuje jej wyobraźni i rozsądku.

Fot.: Instagram

Mamy wrażenie, że Kylie czasami traktuje swoją córeczkę trochę jak luksusową zabawkę, którą warto pochwalić się w mediach społecznościowych tak, jak kolejną torebką Hermèsa czy Ferrari... Złote pierścionki powinna zachować dla siebie, a nie nakładać na paluszki dziecka. Zgodzicie się?

A wy co myślicie o zachowaniu Kylie Jenner?

Zobacz także: Internauci krytykują zdjęcie Natalii Siwiec z córką: "Dajcie temu dziecku spokój"

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 21:49

Nasze propozycje