Poprzedni artykuł: Ewa Mrozowska z „Googlebox” urodziła! Pokazała twarz maleństwa Następny artykuł: Córka Agnieszki Kaczorowskiej na takiej samej diecie jak synek księżne...

Kylie Jenner skrytykowana za prezent, który dała dwuletniej córce. "To chore" - komentują internauci

Dziecko, , tagi: Kylie Jenner
Celebrytka podarowała córce.... pierścionek z diamentem. Komentujący wytknęli jej nieodpowiedzialność i materializm.

Najmłodsza z Kardashianek to także najmłodsza miliarderka na świecie. Dzięki swojemu kosmetycznemu imperium 22-latka może pochwalić się co najmniej 9 zerami na koncie. Prześcignęła w tym, wydawałoby się bardziej znaną siostrę, Kim Kardashian a nawet Billa Gates'a czy Marka Zuckerberga - właścicieli Google'a i Facebooka. 

Kylie Jenner dała dwuletniej córce pierścionek z diamentem

Jak swoje bogactwo pożytkuje Kylie? Każdy, kto oglądał "Keeping up with Kardashian" pamięta, że rodzice spełniali każdą zachciankę córek, szczególnie tych najmłodszych - Kendalli Kylie. Dorosła Kylie będąc młodą mamą wyraźnie stara się robić to samo, a nawet więcej.

Teraz celebrytka postanowiła podarować swojej niespełna dwuletniej córce pierścionek z prawdziwym diamentem. Czy mała Stormi tego właśnie życzyła sobie w tym roku na święta od Mikołaja? Zdaniem jej mamy właśnie tak było.

Muszę przyznać, że Stormi miała najlepsze święta, jakie można sobie wymarzyć - napisała. 

Chwalenie się tak drogim i bezużytecznym (a nawet niebezpiecznym) dla dwulatka prezentem zdenerwowało nawet najwierniejszych fanów celebrytki.

Jaki ona daje przykład córce? To jest chore!

Co to dziecko zrobi z otrzymanym pierścionkiem? - brzmią komentarze pod zdjęciem na instagramowym profilu.

Wielu fanów jest zdania, że pieniądze, które wydała na biżuterię dla córki, Kylie mogłaby przeznaczyć na karmienie głodujących ludzi albo sadzenie drzew. 

Też uważacie, że pierścionek z diamentem dla dwulatki to przesada?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 18:53

Nasze propozycje