Poprzedni artykuł: Pink ufarbowała córeczce włosy! Nie za wcześnie na takie eksperymenty? Następny artykuł: Książe George przyłapany na zabawie pistoletem. Te zdjęcie wywołały bu...

Już nie zobaczycie dziecka Kylie Jenner. Celebrytka podjęła trudną decyzję

Dziecko, , tagi: Kylie Jenner
Fani Kylie Jenner są w szoku! Gwiazda usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia swojej córeczki. Stormi znika z oczu świata. Dlaczego i na jak długo?

Czegoś takiego nie spodziewaliśmy się po Kylie Jenner! Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" i właścicielka przynoszącej krocie firmy produkującej kosmetyki, stała się nagle zaskakująco skryta. Klan Kardashian-Jenner przyzwyczaił nas już do tego, że dzieli się ze światem prawie całym swoim życiem. Kolejne miłości i zdrady, rodzinne awantury i uroczystości, a nawet porody - to wszystko już widzieliśmy.

Siostry Kardashian-Jenner chętnie pokazywały swoje dzieci

Wszystkie "dzieciate" siostry Kardashian-Jenner nigdy nie miały też problemu z pokazywaniem twarzy swoich pociech. Kim, Kourtney, Khloe i Kylie z publikowaniem zdjęć swoich dzieci zwlekały zwykle tylko tyle, ile trzeba było, żeby naprawdę rozpalić ciekawość fanów. Tym bardziej niedawna decyzja Kylie wprawia w osłupienie. Niespodziewanie Jennerka usunęła ze Instagrama wszystkie zdjęcia swojej córki, na których widać buzię dziecka.

Zobacz także: Kylie Jenner nie oszczędza na córeczce! Nie uwierzycie, ile zapłaciła za ten popularny dziecięcy gadżet

Kylie usunęła zdjęcia Stormi

W niedzielę Kylie opublikowała zdjęcie, na którym widać ją razem z córeczką  - a w zasadzie widać ją i fragment dziecka. Fani przyzwyczajeni do oglądania małej Stormi, zaczęli dopytywać, dlaczego Kylie "wycięła" córkę ze zdjęcia. 20-latka zdecydowała się odpowiedzieć jednemu z dopytujących internautów.

Tak, wycięłam swoje dziecko - napisała Kylie. - Nie będę teraz publikowała zdjęć mojej dziewczynki.

Dotąd Kylie tylko raz była tak tajemnicza - kiedy była w ciąży. Przez dziewięć miesięcy Jennerka nie tylko nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, ale skutecznie ukrywała przed światem swój rosnący brzuch. Informacją o swojej ciąży podzieliła się z fanami dopiero po narodzinach Stormi, tłumacząc, że do roli matki chciała przygotować się w spokoju. Czy uciekanie polującym na zdjęcie ciążowego brzuszka paparazzi przyczyniło się do większego spokoju przyszłej matki? Szczerze w to wątpimy...

Dlaczego Kylie nie chce pokazywać córki?

Nie wydaje nam się, żeby decyzja o niepokazywaniu twarzy dziecka miała jakoś szczególnie przysłużyć się córce gwiazdy. Przecież właśnie dzięki Kylie wszyscy już wiemy, jak Stormi wygląda. Ograniczenie dostępu do zdjęć małej spowoduje też pewnie, że fotografowie będą z jeszcze większą zawziętością o nie walczyć. A dlaczego Jenner nie chce pokazywać córki? Możliwe, że zmęczyły ją plotki na temat ojca małej Stormi, której niezwykłego podobieństwa do ochroniarza Kylie trudno nie zauważyć. Tego typu komentarze pojawiły się nawet pod ostatnim zdjęciem celebrytki z jej oficjalnym partnerem.

Stormi's Parents

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Możliwe też, że Jenner szykuje się do jakiejś wielkiej premiery (kosmetycznej lub nie) i przy tej okazji znowu zacznie się pokazywać światu twarz swojego dziecka.

Zobacz także: Kylie Jenner ma superprzystojnego ochroniarza. Fani uważają, że... to on jest ojcem Stormi

A wy jak myślicie - dlaczego Kylie nie chce pokazywać swojego dziecka?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:53

Zobacz także

Nasze propozycje