Poprzedni artykuł: Epidemia koronawirusa: Czy szczepionka przeciwko COVID-19 będzie obowi... Następny artykuł: Nowa groźna choroba atakuje dzieci w Nowym Jorku i Londynie. Może być...

Lara Gessler jest w ciąży - pokazała ciążowy brzuszek

Dziecko,
,
, tagi: lara gessler
Lara Gessler długo ukrywała swoją ciążę. Teraz pokazała fanom zaokrąglony brzuszek. To oznacza, że Magda Gessler wkrótce zostanie babcią.

Lara Gessler jest 31-letnią córką znanej restauratorki Magdy Gessler. Od 2019 roku jest w związku z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Pierwszy raz pokazali się razem na Balu Fundacji TVN 2019. Teraz para spodziewa się pierwszego dziecka. Lara poinformowała o tym swoich fanów w dość subtelny sposób. 

Zobacz także: Lara Gessler pokazała tatę Piotra – jak wygląda?

Lara Gessler w ciąży

Lara opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w zwiewnej, krótkiej granatowej sukience, na którym widocznie zarysowany jest ciążowy brzuch. Nie podpisała jednak fotografii w typowy dla przyszłych mam sposób na ogłoszenie ciąży. Pod zdjęciem przeczytać można jedynie słowo „wiosna”. Lara ostatnie dni spędza na wsi. Na zdjęciu pozuje więc na boso na tle niezwykle klimatycznej, drewnianej charty. W poście oznaczyła swojego partnera. Ten udostępnił natomiast je w swojej relacji na Instastory.

Pod postem posypały się gratulacje. Tak samo, jak obserwatorzy, zaskoczeni byli również znajomi Gessler. Sonia Bohosiewicz nie kryła swoich emocji, wysyłając kilka emotek z sercami, które poprzedziła pytaniem, czy to na serio.

Ale ekstra! Gratulacje! - napisała Monika Mrozowska.

Grattttkiiii - skomentowała post Zofia Zborowska.

Nie zabrakło również ciepłych słów od fanów. Wszyscy gratulowali jej nowej roli i komplementowali jej kwitnącą urodę.

Zobacz także: Magda Gessler opublikowała zdjęcie Lary Gessler w bieliźnie

Ciąża Lary Gessler dużym zaskoczeniem

Lara Gessler wcześniej przez dwa lata związana była z Pawle Ruczem. Ich małżeństwo rozpadło się jednak w 2019 roku. Córka restauratorki i zarazem świetna kucharka znalazła jednak miłość w ramionach Piotra Szeląga. Przez długi czas udało jej się ukrywać ciążę, która jest już w dość zaawansowanym stadium. Na żadnym ze zdjęć nie było widać brzucha, choć przyszła mama była stałe aktywna w social mediach. 

Lara Gessler jest w ciąży

Źródło: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 czerwca 2020, 01:12

Nasze propozycje