Poprzedni artykuł: Historia siostrzanej miłości- projekt "Barely Different" Następny artykuł: Jak pozbyć się rozstępów po ciąży?

Nowa linia dla dzieci Łukasz Jemioł Kids!

Dziecko, , tagi: dziecko, ubrania, projektant
Owocem współpracy Łukasza Jemioła z platformą parentingową Limango jest nowa kolekcja! Łukasz Jemioł Kids to debiut projektanta w tworzeniu dla dzieci!
Sesja zdjęciowa

Z okazji 10-lecia pracy w zawodzie, projektant Łukasz Jemioł wraz z platformą parentingową Limango, stworzyli nową kolekcję Łukasz Jemioł Kids. Ambasadorami akcji są blogerka dziecięca, Beata Sadowska, Weronika Buchalska znana jako „Modnisia“ i bloger Michał Będźmirowski- "Modny tata" z synkiem Brunem. Linia będzie przeznaczona dla dzieci w wieku 3-7 lat. Można w niej znaleźć spódniczki, spodenki, bluzy, koszulki, czapki i szaliki, całość utrzymana w stonowanej kolorystyce, pudrowego różu, szarości i błękitu. Premiera przewidywana jest na 21 sierpnia, a limitowaną serię będzie można nabyć przez 14 dni. Sam autor o kolekcji wypowiada się tak:

"Dzieciaki spędzają w przedszkolach czas na zabawie, sugerowałem się tym w tworzeniu kolekcji. Aktywny wypoczynek wymaga przecież komfortu. Kolekcja Łukasz Jemioł Kids powstała pod czujnym okiem platformy parentingowej, dlatego mamy pewność, że kierujemy się oczekiwaniami rodziców i dzieci. Nareszcie mogę podzielić się dobrą wiadomością – linia Łukasz Jemioł Kids jest już gotowa. Stworzenie kolekcji dla maluchów było trudnym egzaminem. To spore wyzwanie nawet dla doświadczonego projektanta."

Sesja zdjęciowa

W mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu odbyła się klimatyczna sesja zdjęciowa, która ma promować kolekcję. Autorką zdjęć jest Maria Errikson. Na planie panowała rodzinna atmosfera.

"Sesje zdjęciowe z dziećmi to fajna, angażująca zabawa. Na planie było rodzinnie – ciocia Marysia za obiektywem, wujek Łukasz na planie, wszędzie ciotki i wujkowie… Spędziliśmy świetny dzień. Uwielbiam dzieciaki, a praca z nimi jest dla mnie ogromną dawką energii." - opowiada projektant.

Ojciec z synkiem

Czekamy z niecierpliwością na efekty współpracy projektanta z platformą parentingową. Przypominamy, że kolekcja dostępna będzie na stronie Limango.pl.

Jesteście ciekawi?

Sprawdź też dziecięcą kolekcję wiosna/lato 2015 4F oraz rajstopy organiczne SLUGS & SNALIS. Zobacz również kolekcję wiosna/lato 5.10.15

Zdjęcia: Limango Polska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 17:53

Zobacz także

Nasze propozycje