Poprzedni artykuł: 6 pomysłów na przekąski dla dziecka do szkoły! Następny artykuł: Elena Shumilova i jej zachwycające fotografie

Z miłości do szarości- wywiad z właścicielką i założycielką sklepu internetowego SzareLove.pl

Dziś w cyklu Mama made in Poland wywiad z Kamilą Mazur, niesamowitą kobietą, mamą i założycielką sklepu z ubrankami i akcesoriami dziecięcymi SzareLove.pl. Rozsiądźcie się wygodnie..

Mama made in Poland to cykl poświęcony wyjątkowym kobietom - matkom. Co miesiąc będziemy prezentować sylwetkę mamy, której historia jest warta uwagi. Poznacie kobiety uzdolnione, pełne pasji i zaangażowania, autorki niesamowitych inicjatyw.

Czyją mamą jesteś?

Jestem mamą prawie dwuletniego Leona.

Jaki jest Twój wyuczony zawód?

Skończyłam studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe, ale już w czasie studiów zaczęłam pracę w korpo i tam przez 7 lat przeszłam ścieżkę od młodszego do starszego księgowego.

Szycie

Skąd wziął się pomysł na SzareLove?

Zawsze mówię, że SzareLove "ułożyło się" z 3 puzzli:

  1. praca w korporacji, która dała mi w kość,
  2. narodziny mojego synka i poszukiwania dla niego fajnych, szarych, dobrych jakościowo ubranek,
  3. umiałam szyć - szyłam od małego, rodzice mieli kiedyś zakład krawiecki.

Te trzy rzeczy zadecydowały o tym, że trochę na próbę, powstało SzareLove. 

Co kochasz w swojej pracy?

Sprawia mi mnóstwo satysfakcji, nowe pomysły dodają mi skrzydeł, a pozytywny odzew od klientów, maile, zdjęcia, filmiki i laurki, które dostaję powodują u mnie wzruszenie.

Szycie

Jak macierzyństwo zmieniło Twoje życie i plany zawodowe?

Pracując, często myślałam o swoim biznesie, ale zawsze odkładałam to na później, ciężko było mi podjąć jakieś kroki. Dopiero w ciąży uświadomiłam sobie, że jak nie teraz to później będzie mi jeszcze trudniej podjąć decyzję. Każda mama wie, że kiedy pojawia się w życiu mały człowieczek już nic nigdy nie będzie tak, jak wcześniej :) u mnie plany zawodowe również się zmieniły, praktycznie wywróciły się do góry nogami - SzareLove powstało trochę na próbę, ale coraz częściej łapię się na tym, że "prawie" już nie myślę o poprzedniej pracy.

Spódniczki

Jak najchętniej spędzasz wolny czas?

Lubię gdy spędzamy czas wspólnie, we trójkę, to nie musi być coś wielkiego, wystarczy spacer. Widząc uśmiechy i radość moich chłopaków, ja ładuję akumulatory.

Czym jest dla Ciebie rodzina?

Rodzina jest dla mnie najważniejsza.

Różdżka

Jeśli jesteś mamą, robisz coś wyjątkowego i chciałabyś zaprezentować się w cyklu Mama made in Poland- napisz do mnie: lena.grabowska@wizaz.pl

Zdjęcia: materiały PR, szarelove.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 02:06

Zobacz także

Nasze propozycje