Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska zaatakowana przez fanki: "Nie masz pojęcia o pra... Następny artykuł: Córka Kim Kardashian miała wypadek. Teraz ma bliznę na twarzy

Mama Roberta zdradziła płeć dziecka Lewandowskich!

Mama piłkarza, Iwona Lewandowska opowiedziała znajomym, czy będzie miała kolejną wnuczkę czy wnuka.

Spekulacje na temat płci dziecka nie cichną od kiedy w listopadzie ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Ania Lewandowska zbliża się do 7 miesiąca ciąży i prawdopodobnie urodzi już w połowie kwietnia. Wcześniej wszyscy przypuszczali, że Lewandowscy spodziewają się syna. Potwierdzać to miała wyprawka, którą szykuje ciężarna - na Instagramie pokazała kocyk w brązowo-niebieskim kolorze. Rodzice nie potwierdzili jednak tych rewelacji. Zrobiła to za nich babcia dziecka!

Płeć drugiego dziecka Lewandowskich 

Dzięki pani Iwonie poznaliśmy płeć drugiego dziecka Lewandowskich. Okazuje się, że mama Roberta chętnie pochwaliła się tą informacją ze swoimi znajomymi. Jak donosi Pudelek - babcia potwierdziła, że małżeństwo spodziewa się... dziewczynki! Oznacza to, że Klara Lewandowska wkrótce będzie miała młodszą siostrzyczkę.

Druga ciąża Anny Lewandowskiej

Ania Lewandowska krótko po ogłoszeniu informacji o swojej drugiej ciąży przyznała, że wcale nie był planowana. Owszem, chcieli mieć z Robertem drugie dziecko, ale nie sądzili, że stanie się to tak szybko. Druga ciąża Lewandowska jest więc wpadką!

Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! - powiedziała Lewandowska w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Pierwsza córka Lewandowskich urodziła się w maju 2017 roku. Miedzy Klarą a siostrą będzie więc 3 lata różnicy. O płci pierwszego dowiedzieliśmy się dopiero kilka dni po urodzeniu Klary. Ania wspominała, że presja w social mediach była dla niej nie do zniesienia i to Robert namówił ją do opublikowania zdjęcia z małą. 

Byłam przerażona. Do tego stopnia, że przez dziesięć dni po urodzinach Klary nie chciałam wrzucić nawet zdjęcia do mediów społecznościowych. W końcu Robert powiedział: "Ania, ludzie się denerwują. Dopytują, czy wszystko jest OK". A ja chciałam być tylko dla moich najbliższych. W domu, z córką. Teraz budzi to u mnie tylko pozytywny uśmiech - wspominała w wywiadzie dla Sportowych Faktów. 

Lewandowscy na razie nie potwierdzili informacji, którą nieoficjalnie podzieliła się pani Iwona. Jak myślicie, spodziewają się córki czy syna? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 17:09

Nasze propozycje