Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec na wakacjach: "Czas na zrobienie brata" Następny artykuł: Ania Lewandowska pokazała pokój Klary. Jest śliczny!

Znana polska piosenkarka przez 5 miesięcy ukrywała, że jest w ciąży!

Dziecko, , tagi: ciąża
Artystka znana jako Marcelina podzieliła się z fanami dobrą nowiną. Jak to możliwe, że ukrywała ciąże przez prawie pięć miesięcy?

Marcelina Misztal to nie pierwsza gwiazda, która postanowiła przez pierwszy trymestr ciąży nie ujawniać informacji o ciąży. Podobnie jeszcze niedawno postąpiła Ania Lewandowska. O jej ciąży dowiedzieliśmy się, gdy była w czwartym miesiącu. 

Zobacz także: Natalia Siwiec na wakacjach: "Czas na robienie brata"

Marcelina Misztal spodziewa się dziecka

Ciąży wokalistki R&B nikt się nie spodziewał, nie podejrzewali tego nawet jej wierni fani, a ona sama publikując zdjęcie krągłego brzuszka zażartowała:

Jest to duży obiad i początek 5 miesiąca - napisała na Instagramie Marcelina.

Zdjęcie skomentowała jej znana koleżanka, modelka Marta Dynks.

Prawie mnie nabrałaś, lepiej powiedz co było na obiad! - skomentowała modelka.

Ty tak serio? - pytali internauci.

Okazuje się, że Marcelinie udało się utrzymać wszystko w całkowitej tajemnicy. Ostatnie dwa tygodnie były w tym o wiele łatwiejsze ze względu na izolację z powodu koronawirusa, do której stosuje się piosenkarka. Mogła ona co prawda jeszcze dłużej ukrywać ciąże ze względu na kwarantannę, postanowiła jednak zaskoczyć wszystkich i  pochwalić się zdjęciem USG. Od razu zdradziła także płeć dziecka! Marcelina spodziewa się dziewczynki.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszłą mamę! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:28

Nasze propozycje