Poprzedni artykuł: Joanna Krupa zaatakowana przez instamatki! Modelce zarzucono "wygodnic... Następny artykuł: Księżna Kate zdradziła ulubione słowo swojego młodszego synka

Marina i Wojtek Szczęśni pokazali świąteczny filmik. Całe show skradł jednak Liam. Podobny do taty?

Różowy dres, świąteczne kapcie… W takim wydaniu Mariny jeszcze nie widzieliśmy! Jednak to nie domowy strój piosenkarki przykuwa największą uwagę, lecz… mały Liam. Para wreszcie pokazała jego buźkę!

Marina i Wojtek Szczęśni należą do tych gwiazd, które bardzo dbają o swoje życie prywatne. Para, podobnie do Ani i Roberta Lewandowskich, do tej pory nie publikowała buzi swojego półtorarocznego synka Liama, lecz jedynie pokazywała jego odwrócony profil lub plecki. Czyżby z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przyszedł czas na pokazanie światu oblicza małego Liama?

Marina i Wojtek Szczęśni pokazali twarz Liama

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Marina i Wojtek Szczęśni przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się urocze wideo, na którym małżonkowie w domowym zaciszu wspólnie pakują wielkie kartony, które później przekażą na rzecz Szlachetnej Paczki.

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Nie zapominajmy szczególnie w tym okresie o tych, którzy nas potrzebują. Wejdź na Szlachetną Paczkę, wybierz rodzinę, której chcesz pomoc i sprawić, by nie czuli się samotni – napisała na swoim Instagramie Marina. Każdy z nas może być Św. Mikołajem Wspieraj wspólnie z nami piękną inicjatywę Szlachetnej Paczki – dodała.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Super, że możecie czynić dobro i to robicie – napisała jedna z fanek.

Podziwiam was! Jesteście cudowni, że nie zapominacie o tych, którym w życiu nie dzieje się najlepiej – dodała kolejna.

Jak się jednak okazuje, to nie szlachetny gest celebrytów, różowy, ciepły welurowy dres Mariny, ani jej puchate białe świąteczne bambosze wzbudziły największe zainteresowanie internautów lecz fakt, że para po raz pierwszy pokazała twarz swojego synka Liama.

Zobacz także: Marina po raz drugi zostanie mamą? Ta wypowiedź nie pozostawia złudzeń!

W poście widzimy dwa filmy: pierwszy, na którym Marina oraz Wojciech Szczęśni zachęcają wszystkich do wspierania Szlachetnej Paczki oraz drugi, gdzie wyraźnie widzimy buźkę półtorarocznego Liama, który pomaga rodzicom w pakowaniu kartonów. Pyzata buzia, długie rzęsy i zmierzwione jasne włosy sprawiają, że jest niezwykle podobny do Wojtka Szczęsnego. A wy co sądzicie? Wykapany tata?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 16:40

Nasze propozycje