Poprzedni artykuł: Opublikowano zdjęcie Kate Middleton z dzieciństwa. Książę George to wi... Następny artykuł: Urocze ubranko syna Mariny zrobiło furorę! Wiemy, gdzie je kupić

Marina urodziła synka! Wiemy, jak chłopiec ma na imię!

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła pierwsze dziecko. Synek przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku. Jak czują się mama i maluszek?

Już w grudnia 2017 roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Wszyscy wtedy uważnie obserwowali jej social media. Ale wokalistka ani tych doniesień nie dementowała, ani ich nie potwierdzała. Dopiero w maju 2018 roku razem z Wojtkiem Szczęsnym postanowili opublikować zdjęcie ze sporym brzuszkiem. Fani składali parze szczere gratulacje. 

A teraz postanowili podzielić się kolejną radosną nowiną - na świecie właśnie pojawiło się ich pierwsze dziecko! Świeżo upieczony tata musi być wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ Marina urodziła synka. Jak para dała mu na imię?

Marina urodziła syna!

Nie mogłyśmy się doczekać aż Marina Łuczenko-Szczęsna poinformuje fanów o tym, że wreszcie urodziła. I dzisiaj, 4 lipca, nadszedł ten wyjątkowy dzień. W opisie do wzruszającego zdjęcia czytamy, że maluszek przyszedł na świat 30 czerwca. Jak ma na imię synek?

Marina oraz Wojtek nie wybrali polskiego imienia, jak wiele gwiazd obecnie. Postawili na brytyjskie imię - Liam. Okazuje się, że świeżo upieczeni rodzice są już w domu razem z dzieckiem. Jak poinformowała woklistka, zarówno ona, jak i maluszek czują się dobrze. Wcześniej pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, gdzie Marina będzie rodzić. Przypominamy, że Wojciech Szczęsny jest bramkarzem włoskiego klubu - Juventus Turyn, dlatego długo plotkowano o tym, że wokalistka postawi na specjalistyczną klinikę właśnie tam.

Wszelkie wątpliwości rozwiała w opisie do zdjęcia:

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka . Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! 

Polecamy:  Opublikowano zdjęcie Kate Middleton z dzieciństwa. Książę George to wierna kopia mamy!

Wojciech Szczęsny opublikował na swoim profilu na Instagramie to samo urocze zdjęcie z rączkami, co jego żona. Dodał jednak kilka wzruszających słów od siebie na jej temat:

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam!  Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! ❤️ A few days ago we welcomed to the world our beautiful son - Liam!

Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/marina_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 22:43

Zobacz także

Nasze propozycje