Poprzedni artykuł: Ania Lewandowska pokazała pokój Klary. Jest śliczny! Następny artykuł: Maja Hyży pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem. Jak udało się go t...

Martyna Gliwińska pierwszy raz pokazała zdjęcie syna

Dziecko, , tagi: ciąża, Jarosław Bieniuk
Martyna Gliwińska urodziła w połowie marca, ale dopiero teraz zdecydowała się pokazać dziecko. Czy mały Kazio jest podobny do taty, Jarosława Bieniuka?

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska mają za sobą burzliwą przeszłość i utrzymują, że nie są już razem. Mimo to doczekali się narodzin zdrowego syna. Kazimierz przyszedł na świat 19 marca. Teraz jego mama postanowiła pochwalić się synkiem w social mediach.

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie syna 

Zarówno Jarosław Bieniuk, jak i Martyna Gliwińska przez cały czas trwania ciąży zarzucali się różnymi rewelacjami na swój temat. Przez długi czas Martyna zapewniała, że mąż zmarłej Ani Przybylskiej nie chce uznać dziecka, mimo że to on jest biologicznym ojcem. Pod koniec ciąży udało im się chyba dojść do porozumienia. Jarosław zapewniał, że dobro dziecka jest dla niego najważniejsze, a Martyna nieco przycichła w social mediach.

Dziś opublikowała nowe zdjęcie, na którym pokazała swojego kilkutygodniowego synka Kazia. Zdjęcie opatrzyła podpisem:

Teraz ja to ja i On, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie - napisała Gliwińska

Internauci, a także my, zadajemy sobie pytanie: Czy mały Kazio przypomina Jarosława Bieniuka?

Źródło: EastNews

Świeżo upieczonej mamie oraz noworodkowi życzymy dużo zdrowia, a obojgu rodzicom serdecznie gratulujemy. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:37

Nasze propozycje