Poprzedni artykuł: Khloe Kardashian naraża zdrowie córeczki? O to samo oskarżano Annę Lew... Następny artykuł: Instamatki znów atakują Annę Lewandowską. O co poszło tym razem?

Megan Fox pokazała synów i wywołała internetową burzę. Fani: 'To jest promowanie dziwactwa!'

Dziecko, , tagi: Megan Fox
Synowie Megan Fox padli ofiarą internautów... Jeden z nich szczególnie dolał oliwy do ognia: "Nie masz córki, więc chcesz ją zrobić na siłę z synów?". Ale czy ma rację?

Megan Fox i jej mąż Brian Austin Green należą do tej grupy rodziców, którzy w żadnym wypadku nie mają zamiaru ingerować w tożsamość płciową swoich dzieci. Mają trójkę dzieci: Noah (5 lat), Bodhi (4 lata) i Journey (rok). Starsi synowie noszą długie pokręcone włosy i na pierwszy rzut oka trudno zgadnąć czy to chłopcy, czy dziewczynki.

Zobacz także: Jaglankę lewandowskiej możesz zrobić znacznie taniej!

Ich zdjęcie z plaży wywołała zniesmaczenie internautów, którzy nie zostawili na ich sławnych rodzicach suchej nitki.

Synowie Megan Fox wyglądają jak dziewczynki?

Według internautów Megan Fox promuje dziwactwo, które natychmiast należy ukrócić. Niektórzy zaczęli nawet ironizować i pisali, że Megan ma przepiękne córeczki. Tymczasem sama aktorka pozostała niewzruszona wobec negatywnych komentarzy pod zdjęciem jej dzieci. 

- To smutne, że twoi chłopcy muszą wyglądać jak dziewczynki...

- To jest promowanie dziwactwa!

Sposób wychowywania dzieci, który preferuje gwiazda "Transofmersów" był przedmiotem rozmowy podczas wielu wywiadów. Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że daje dzieciom wolną rękę w kwestii ubioru. Według niej nikomu tym nie robią krzywdy, więc dlaczego niby ma im zakazywać zakładania dziewczęcych ubrań czy bawienia się niechłopięcymi zabawkami? 

Zobacz także: Makijaż Rihanny możesz odtworzyć w 10 minut!

I może uroda chłopców nie wywołałaby takiej burzy w komentarzach, gdyby nie fakt, że jakiś czas temu paparazzi zrobili im zdjęcie w... sukienkach

Jednak nie wszyscy uważają, że to coś złego, że synowie Fox noszą długie włosy. W komentarzach pojawiły się również słowa obrońców.

- Mój syn również nosi długie włosy i ludzie zawsze mylą go z dziewczynką nawet wtedy, gdy nosi chłopięce spodenki i koszulkę z dinozaurem. Ludzie, to tylko włosy! Dajcie już spokój.

- Nie widzę nic złego na tym zdjęciu. Piękne dzieci z pięknymi włosami! Chciałabym, żeby moje włosy wyglądały tak dobrze!

- My czteroletni siostrzeniec nosi długie blond włosy i po prostu je ubóstwia. Kiedy jego rodzice zaproponowali mu, żeby je obciął, zaczął płakać i krzyczeć, że tego nie chce. Bycie indywidualistą jest super i nikt ze względu na powszechnie przyjęte standardy nie powinien wyśmiewać takiej osoby. Społeczeństwo za bardzo miesza się w życie innych. Fajnie, że pozwalasz synom być tym, kim chcą.

Nowocześni rodzice nie uznają płci dzieci?

Megan Fox to nie jedyna gwiazda, która wychowuje dzieci nie przywiązując wagi do płci. Na dowolność w kwestii ubierania się oraz zabawek pozwala również Angelina Jolie. Bardzo głośno mówi się o tym, że jej 11-letnia córka Shiloh Jolie-Pitt czuje się tak naprawdę chłopcem, a rodzice ją w tym wspierają. Podobno niedawno kazała do siebie mówić... John. Nosi krótko obcięte włosy i chłopięce ubrania, więc trudno ją odróżnić od chłopców w jej wieku.

Zobacz także:To już pewne! Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny zostaną rodzicami!

Kolejną gwiazdą, która nie dba o to, jaką płeć wybierze dziecko, jest Pink. Kiedy magazyn "People" przyznał wokalistce tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie powiedziała, że według niej wcale nie trzeba wyglądać jak stereotypowa  kobieta, aby czuć się kobietą. I te same zasady wpaja swoim dzieciom. Razem z mężem Carey'em Hartem nie uznają płci swoich dzieci. Póki co największa uwaga mediów skupia się na androgynicznej urodzie jej córki.

Zdjęcie główne: Instagram.com/the_native_tiger

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 03:55

Zobacz także

Nasze propozycje