Poprzedni artykuł: Joanna Krupa zdradziła, gdzie urodzi dziecko Następny artykuł: Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Podobna do mamy?

Księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Dziecko,
,
, tagi: Meghan Markle
Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży? Fani rodziny królewskiej nie mają co do tego wątpliwości.

Mały Archie ma już ponad 5 miesięcy, więc zdaniem wielu to odpowiedni moment na to, aby para królewska zaczęła myśleć o kolejnym dziecku. Wtedy między potomstwem będzie niewielka różnica wieku, bo tylko niewiele ponad rok. Meghan i Harry deklarowali przecież, że ze względu na ślad węglowy nie chcą mieć więcej niż dwójki dzieci. Myślicie jednak, że tak szybko zdecydowaliby się na drugiego potomka?

Zobacz także: Książę Archie ma już 5 miesięcy. Nigdy wcześniej nie pokazano jego twarzy w takim zbliżeniu!

Dowody na to, że Meghan Markle jest w drugiej ciąży

Od miesięcy brytyjskie media spekulują o czwartej ciąży księżnej Kate. Przyglądają się ułożeniu jej rąk na brzuchu, albo dopatrują się analogi w jej kolorze włosów. Ich zdaniem za każdym razem, gdy Kate zachodziła w ciążę, rozjaśniała włosy. Tymczasem to na innej księżnej powinni oni skupić swoją uwagę? Czy to możliwe, że Meghan jest w kolejnej ciąży?!

Dowodem na to ma być przede wszystkim ubiór Meghan Markle. Podczas wizytacji w Afryce wybierała ona stylizacje, które już wcześniej widzieliśmy, zanim urodziła Archiego. Równie dobrze może to być kolejne potwierdzenie tego, że księżna przejmuje się zmianami klimatu i nie pochwala konsumpcyjnego stylu życia, więc nie kupuje nowych ubrań. Dla wielu jest to jednak przesłanka o wczesnej ciąży Meghan.

Przekonywujący może być także fakt, że Markle wybiera stylizacje, które nie opinają jej w talii i biodrach, ale do tej sprawy także można podejść z dwóch stron. Meghan nie udało się jeszcze wrócić do doskonałej figury sprzed ciąży. Być może księżną krępuje pokazywanie się w opinających newralgiczną strefę spódnicach i sukienkach. Z kolei brak powrotu do formy może także zwiastować kolejną ciążę.

Na tym dowody wcale się nie kończą. Zastanawiająca dla niektórych jest jeszcze mowa ciała kobiety. Ekspertka w tej dziedzinie powiedziała w wywiadzie dla Express UK, że Meghan Markle całą sobą mówi, że jest w ciąży. Często dotyka Harrego, a w ich relacji jest wiele uczucia mimo, że są ze sobą od kilku lat. Zdaniem Judi James może to świadczyć o potrzebie bliskości i zaopiekowania, jakie przejawiają kobiety w ciąży. Dodatkowo Meghan Markle często przejeżdża dłonią po brzuchu lub opiera na nim ręce. Niestety, my tego ruchu nie odczytywalibyśmy jako oznakę ciąży, ponieważ Meghan Markle bardzo często wykonuje podobny ruch rękoma, co dodaje jej pewności siebie podczas publicznych wystąpień.

Rodzina królewska na razie nie komentuje doniesień. Najbliższe miesiące z pewnością pokażą, czy fani księżnej rzeczywiście mają rację. 

Źródło zdjęcia głównego: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:21

Nasze propozycje