Poprzedni artykuł: Meghan Markle wybrała już chrzestną dla swojego dziecka. Na pewno nie... Następny artykuł: Makijaż w trakcie porodu? Te kobiety naprawdę to zrobiły

Meghan Markle urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Dziecko, , tagi: Meghan Markle
Księżna Sussex urodziła! Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego już jest na świecie.

Fani brytyjskiej monarchii oraz media na całym świecie nareszcie mogą zaspokoić ciekawość oraz odetchnąć z ulgą. Po tym, jak 15 października 2018 roku potwierdzono, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, nadszedł ten ważny dzień - Meghan Markle urodziła chłopca! Dziecko przyszło na świat rankiem 6 maja. 

Oficjalną informację podano na Instagramie Sussex Royal! Zdradzono też wagę malca- ok. 3,2 kg. Zarówno dziecko, jak i Meghan czują się dobrze. Książęca para dziękuje wszystkim za wspólne oczekiwanie i wsparcie, jakiego doświadczyli w trakcie ciąży księżnej. 

Meghan Markle urodziła - jak przebiegał poród?

Od dawna plotkowano, gdzie na świat przyjdzie pierwsze dziecko i Meghan i Harry'ego. Brano pod uwagę m.in. dom w Windsorze i londyński szpital św. Marii, gdzie rodziła także Kate Middleton. 

Zobaczcie także:  Meghan Markle wybrała już chrzestną dla swojego dziecka. Na pewno nie będzie to księżna Kate!

Zapewne wiele osób zastanawia się, jak przebiegał poród. Katie Nicholl, królewska korespondentka swego czasu twierdziła, że Meghan wybierze poród w hipnozie, tzw. hypnobirthing, którego zwolenniczkami jest wiele gwiazd, np. Jessica Alba. Później twierdzono, że księżna zdecyduje się na porób naturalny w wodzie. Jednak według najnowszych doniesień, przez to, że ciąża była po terminie, poród był wywoływany, ale więcej szczegółów na ten temat nie ujawniono.

Książęca para zdecydowała również, że inaczej niż w przypadku dzieci Kate i Williama, ich potomek nie będzie jeszcze tego samego dnia pokazywany światu. Zapewne dlatego na Instagramie na razie pojawiła się jedynie grafika informująca o przyjściu na świat chłopca. Z kolei oficjalne zdjęcia pojawią się pewnie w najbliższych dniach. My już nie możemy się doczekać:)

Zobaczcie także:  Jak będzie miało na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 22:38

Nasze propozycje