Poprzedni artykuł: Internauci krytykują zdjęcie Natalii Siwiec z córką: "Dajcie temu dzie... Następny artykuł: Meghan Markle urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Meghan Markle wybrała już chrzestną dla swojego dziecka. Na pewno nie będzie to księżna Kate!

To już pewne! Matką chrzestną dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego będzie znana piosenkarka. Księżna Kate będzie zazdrosna?

Choć Meghan Markle i książę Harry jeszcze nie ogłosili narodzin swojego pierwszego dziecka, media prześcigają się w informacjach na temat małego książątka. Jedni spekulują, że księżna już urodziła i jedynie czeka na odpowiedni moment na oznajmienie światu dobrej nowiny, inni z kolei donoszą, że bliscy książęcej pary nadal czekają na rozwiązanie. I pomimo iż o narodzinach królewskiego potomka dowiemy się dopiero z oficjalnego oświadczenia opublikowanego przez Pałac Kensington, to jedno jest wiadome – Meghan i Harry już wybrali matkę chrzestną dla swojego maleństwa.

Kto będzie matką chrzestną dziecka Meghan i Harry’ego?

Plotki wokół narodzin kolejnego pretendenta lub pretendentki do brytyjskiego tronu rozgrzewają świat do czerwoności. Emocje wzbudza nie tylko sam fakt czy kolejne royal baby przyszło już na świat, ale także przebieg porodu. Wszystko przez to, że książę i księżna Sussex postanowili zachować okoliczności przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka wyłącznie dla siebie i nie zdradzać, czy Meghan Markle będzie wierna królewskiej tradycji i urodzi w szpitalu, czy też w domowym zaciszu. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe informacje dotyczące najmłodszego prawnuczka królowej Elżbiety II. Jak donosi magazyn US Weekly, Meghan i Harry już wybrali matkę chrzestną dla swojego dziecka. I nie, nie będzie to nikt z rodziny królewskiej, lecz prawdziwa gwiazda popu.

Matką chrzestną royal baby ma zostać Victoria Beckham – projektantka i była wokalistka Spice Girls. Skąd taki wybór? Zgodnie z królewską tradycją rodzice wybierają na chrzestnych nie członków rodziny królewskiej, lecz przyjaciół czy bliskich współpracowników. US Weekly zdradza również, że sama Victoria jest zachwycona i bardzo wdzięczna za tak niezwykłe wyróżnienie.

Victoria uważa, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała – mówi US Weekly osoba z bliskiego otoczenia Victorii Beckham. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny honor. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyłała jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to. Jest zachwycona – dodaje.

Do tej pory zarówno para książęca, jak i była wokalistka Spice Girls nie potwierdzili tych doniesień, jednakże są one jak najbardziej prawdopodobne. Myślicie, że to dobry wybór?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 20:57

Nasze propozycje