Poprzedni artykuł: Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie! Następny artykuł: Pierwsze zdjęcie księżniczki Charlotte z przedszkola! Zrobiła je sama...

To najmłodsza 'blogerka modowa' świata! Nie uwierzycie, ile ma lat i ile zarabia!

Dziecko, , tagi: viral, blogerka
Ma kolekcję ubrań Gucci, nosi torebkę Louis Vuitton i maluje usta pomadką Diora. Tej trzylatce mogłaby pozazdrościć niejedna polska szafiarka!

Najmłodsza blogerka świecie ma zaledwie... trzy lata! Australijka Millie-Belle Diamond najwyraźniej urodziła się, by być gwiazdą mediów społecznościowych - mimo młodego wieku zarabia więcej, niż niejedna dorosła kobieta.

Millie-Belle Diamond - najmłodsza blogerka na świecie

Najmodniejszy t-shirt Gucci, torebka Chanel (na zmianę z Louis Vuitton), okulary przeciwsłoneczne od Stelli McCartney i kosmetyki najdroższych marek - ta dziewczynka nie umie jeszcze dodawać, ale zawartości szafy i zarobków mogłaby jej pozazdrościć niejedna "zawodowa" fashionistka. Millie-Belle Diamond zaczęła internetową "karierę" w wieku dwóch (!) miesięcy - w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła już wystąpić na Nowojorskim Tygodniu Mody i nawiązać współpracę z najdroższymi i najbardziej liczącymi się markami. Zdjęcia, na których prezentuje produkty, są warte tysiące złotych.

Na Instagramie Millie-Belle Diamond raczej nie znajdziemy zabawek, za to nie brakuje tam ubrań od topowych projektantów i luksusowych kosmetyków do makijażu. Trzylatka malująca usta pomadką Diora? Nie ma problemu... Dziewczynka ma całą toaletkę, a jej szafa po prostu pęka w szwach. Otrzymała też miniaturowy domek za 14 tysięcy złotych - nic dziwnego, że media nazywają ją "najbardziej luksusowym dzieckiem świata". Tylko gdzie w tym wszystkim jest ona sama...?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia trzyletniej blogerki - czy nie jest za młoda na taką karierę?

Zobacz też: Suri Cruise jest już nastolatką! Wyrosła i jest coraz bardziej podobna do sławnego ojca!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 18:03

Zobacz także

Nasze propozycje