Poprzedni artykuł: Siostra Zosi Zborowskiej wyśmiewa własne dzieci na Instagramie Następny artykuł: Zagadka plasterka Mii nareszcie rozwiązana! Wiemy, dlaczego córka Nata...

23-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Nie uwierzycie, jak wyglądała chwilę przed porodem

Dziecko, , tagi: ciąża, viral
Przez całą ciążeęimprezowała i pracowała jako modelka. Jak to możliwe, że nic nie zauważyła i nagle urodziła zdrowe dziecko?

Za każdym razem, gdy słyszymy historię o tym, że kobieta urodziła zdrowe dziecko, nie wiedząc o tym że jest w ciąży, wprawia nas to w wyjątkowe zdumienie. Tym bardziej, gdy możemy prześledzić jej archiwalne zdjęcia, kiedy to nie miała pojęcia o tym, że za chwile urodzi. Tak jak w przypadku Erin Langmaid, modelki z Australii. 

Zobacz także: To nie ciąża ani wzdęcie... Tak może się objawiać popularna choroba

Modelka nie wiedziała, że jest w ciąży 

Erin Langmaid cieszyła się zwykłym życiem 23-latki. Spotykała się ze swoim chłopakiem, opalała się na plaży w bikini, często piła alkohol (niestety), a nawet pozowała do zdjęć jako fotomodelka. Nic nie wskazywało na to, że może nosić pod swoim sercem córkę, która niedługo przyjdzie na świat. Erin była wyjątkowo szczupła nawet tydzień przed porodem.

Ciąża to jednak nie tylko powiększenie brzucha. To także szereg różnych innych dolegliwości i brak okresu. Okazuje się, że Erin nie zaobserwowała absolutnie żadnych zmian w swoim ciele, nie odczuwała także kopania dziecka. W materiale zrealizowanym przez telewizję 7 News Sydney pdano informację, że to dość często zjawisko - 1 na 2500 kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest w ciąży aż do ostatniego miesiąca.

Wszystko wskazuje na to, że modelka nie mogła w ogóle podejrzewać, że jest w ciąży. Mimo to dziecko urodziło się całe i zdrowe. Erin urodziła je w zaledwie 10 minut, ale nie w szpitalu tylko w swojej toalecie. Mocno zabolał ją brzuch, więc udała się do łazienki. Gdy zaczęła krzyczeć, wszedł jej chłopak, który zauważył wystającą główkę. Kilka minut później dziecko było już na świecie. Niestety miało problemy z oddychaniem, ale szybka reakcja chłopaka i przyjazd karetki sprawiły, że zarówno mamie jak i noworodkowi nic się nie stało.

Dziś Erin wraz z partnerem i kilkudniową córeczką jest już w domu. Nie ukrywa, że poród był dla niej ogromnym szokiem. Ciężko sobie to wyobrazić, w końcu nie bez powodu każda kobiet ma aż 9 miesięcy na przygotowanie się do tego ważnego momentu, podczas gdy Erin nie miała na to ani minuty. Mimo wszystko zapewniła, że jest szczęśliwą świeżo upieczoną mamą. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 22:17

Nasze propozycje