Poprzedni artykuł: Odeta Moro jest w ciąży. Ojcem dziecka jest... były gwiazdy TVP Następny artykuł: Ta dziewczynka chciała tylko zrobić sobie makijaż... Omal nie skończył...

Rak, autyzm, zespół Downa... Na co chorują dzieci gwiazd?

Niektórym wydaje się, że gwiazdy żyją w szklanej kuli i żadne choroby ich nie dotyczą, a jednak. Zobaczcie, na co chorują dzieci sław.

Choć niektórym ciężko to sobie wyobrazić, to jednak sława i pieniądze nie zawsze idą w parze z nienagannym zdrowiem. Czasem wam przynosimy niemiłe informacje o chorobie którejś ze sław, ale dzisiaj skupiamy się na tych, które muszą łączyć swoją karierę z wychowywaniem dzieci, często ciężko chorych. Zespół Downa, autyzm, to tylko niektóre z chorób, z jakimi borykają się bliscy zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd. 

Polecamy:  Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki o... drugiej ciąży

Jeżeli gwiazda chce ukryć stan zdrowia swoich bliskich, to to robi. W naszej galerii znajdziecie informacje o chorych dzieciach gwiazd, o których mówi się głośno. Przypominamy przy tym, że np. historia choroby córki Przemysława Salety czy Pawła Kukiza spowodowała, że zaczęto więcej mówić o chorobach nerek i przeszczepach. Często więc tragedie, które odgrywają się w życiu sław, po ich upublicznieniu niosą ważny przekaz społeczny.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia. 

Polecamy: Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 20:10

Zobacz także

Nasze propozycje