Poprzedni artykuł: Kinga Korta pokazała odważne zdjęcie z brzuszkiem. "Żona Hollywood" je... Następny artykuł: Książę Louis w objęciach księżniczki Charlotte. Pałac Kensington ujawn...

6-letnia Rosjanka najpiękniejszym dzieckiem świata! Ale ma mocną konkurencję...

Dziecko, , tagi: modelki, dzieciństwo
Mają zaledwie kilka lat, a już znają je miliony. Poznajcie najpiękniejsze dzieci na świecie. Czy któreś z nich powtórzy sukces Thylane Blondeau?

6-letnia Anna to dziś najpiękniejsze dziecko na świecie. Tak przynajmniej ogłosiły media społecznościowe. Zastąpiła Francuzkę Thylane Blondeau, którą kilka lat temu nazywano najpiękniejszą dziewczynką na świecie? Sesje zdjęciowe do znanych magazynów to była jej codzienność. Dzisiaj Thylane jest nastolatką i dalej pracuje w modellingu. Tymczasem rosną jej naprawdę godne następczynie.

Polecamy:  O krok od tragedii... Zabrała niemowlę na przekłuwanie uszu, dziecko wylądowało w szpitalu

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on

Rosjanka, Anna Knyazeva jest pod opieką profesjonalnej agencji modelek i pozuje do wielu sesji zdjęciowych i aż strach pomyśleć, jak daleko może zajść, skoro swoją karierę rozpoczyna tak wcześnie. Nie jest jednak jedynym dzieckiem, którym zachwyca się świat. 

Polecamy:  Polka zwyciężyła w brytyjskim "Top Model"! Powtórzy sukces Anji Rubik?

Choć każdy rodzic uważa, że to jego dziecko jest najpiękniejsze na świecie, to jednak nie każde trafia do agencji modelek i bierze udział w sesjach zdjęciowych dla znanych marek. Dla każdego też piękno znaczy co innego. Są jednak dzieci, które dzięki swojej urodzie zaczynają być sławne na całym świecie. Czy i one staną się ikonami w swojej branży? No i przede wszystkim, czy aby na pewno zasługują na miano najpiękniejszych dzieci? Zobaczcie je w naszej galerii. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:59

Zobacz także

Nasze propozycje