Poprzedni artykuł: Najpierw Marina, teraz Wojtek - on również pokazał wzruszające chwile... Następny artykuł: Meghan Markle wybrała już chrzestną dla swojego dziecka. Na pewno nie...

Internauci krytykują zdjęcie Natalii Siwiec z córką: "Dajcie temu dziecku spokój"

Natalia Siwiec po raz kolejny pokazała rodzinne zdjęcie, ale internauci uważają, że to zdjęcie nie powinno się pojawić na jej Instagramie. Sprawdźcie, dlaczego.

Z okazji Wielkanocy, Natalia Siwiec opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym widzimy celebrytkę, jej córeczkę Mię, męża oraz jego syna. Pod tym uroczym obrazkiem napisała życzenia dla swoich obserwatorów.

Ziomeczki życzymy Wam, żebyście przestali czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Was zakocha, na życie.
Szczęście zaczyna się wtedy, kiedy przestajecie czekać,a zaczynacie korzystać z chwili obecnej.
Byście potrafili się uwolnić od opinii innych ludzi,żyli tak jak chcecie i potrafili być wdzięczni - czytamy pod zdjęciem.

Natalia Siwiec skrytykowana za zdjęcie z córeczką Mią

Wcześniej zdarzało się, że internauci wypominali Natalii np. to, że daje córce kawę, ale tym razem wydawało się, że na tym zdjęciu naprawdę nie można znaleźć niczego, co można wytknąć celebbrytce. Jednak jednemu z internautów nie spodobało się w ogóle to, że na zdjęciu jest córeczka Mia.

Dajcie temu dziecku spokój i dajcie jej przeżyć normalne dzieciństwo, bo tego już nie odzyska za żadne pieniądze - czytamy w komentarzu.

Takiej wypowiedzi celebrytka nie pozostawiła bez odpowiedzi. Najpierw zapytała się autora komentarza, co nienormalnego widzi w tym dzieciństwie. Internauta stwierdził, że "dla Was na pewno wszystko jest normalne". Natalia jednak najwyraźniej postanowiła dociec, co tak naprawdę nie podoba się osobie piszącej ten uszczypliwy komentarz:

chętnie dowiedziałabym się co mogę ulepszyć :) nie nagrywać by nie miało pamiątki? Nie zabierać wszędzie? Nie robić zdjęć? Bardzo bym chciała wiedzieć, naprawdę! - czytamy w odpowiedzi celebrytki.

co innego nagrywać dla pamiątki, a co innego nagrywać i sprzedawać na instagramie... - odpowiedział internauta.

Również do tego celebrytka postanowiła się odnieść. Naszym zdaniem bardzo trafnie.

Pan najwyraźniej dyskutować nie potrafi. Nie zostało tu wciąż wytłumaczone co zabiera Mii (nie temu dziecku) dzieciństwo?!? Pieniędzy za pokazanie nie biorę, wiec nie wiem skąd stwierdzenie sprzedawać???? Ktoś za to gdzieś płaci? Coś mnie ominęło? Dodatkowo bardzo chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób zabiera coś małej dzieciństwo? Dzieciństwo zabrać może jedynie to, że dziecko nie ma rodziców lub zabiera mu się w jakikolwiek to co jest jego kwintesencja czyli czas beztroskiej zabawy (zmuszaniem do pracy czy ograniczaniem zabawy). Wesołych Świąt Pani/Panie nie mogącym darować sobie wchodzenia buciorami w życie innych ludzi - czytamy w kolejnej odpowiedzi Natalii Siwiec.

Dyskusja trwała jeszcze długo, a fani wiernie trzymali stronę celebrytki.

"człowieku weź się ogarnij i nie obrażaj ludzi każdy żyje jak chce może lepiej zajmij się swoim życiem".
"To jest mama dziecka córki i widać, że kocha ponad życie, więc odczep się od niej i ty daj spokój i nie pouczaj kogoś kogo nawet nie znasz osobiście" - czytamy wśród komentarzy popierających Natalię Siwiec.

Co sądzicie o tej wymianie zdań? Czy internauta miał rację? Naszym zdaniem zdjęcie jest naprawdę urocze i idealnie oddaje kwintesencję świątecznego czasu, który spędza się w gronie najbliższych. Poza tym, kto z nas nie chwali się, lub nie zna osoby niepublicznej, która nie dodaje zdjęć swoich dzieci w social mediach? Ważne, żeby dziecko czuło się kochane i bezpieczne:)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram@nataliasiwiec.official

Czy Natalia Siwiec powinna nadal publikować zdjęcia córeczki?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 22:13

Nasze propozycje