Poprzedni artykuł: 5-letnia córka Kim Kardashian szaleje z makijażem! Nie za wcześnie na... Następny artykuł: Ta 2-latka ma naprawdę hipnotyzujące spojrzenie. Niestety, to z powodu...

Natalia Siwiec łamie prawo i ryzykuje życiem córki? Nagrała szokujące wideo

Dziecko, , tagi: Natalia Siwiec, fotelik
Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie filmik, który oburzy każdego rodzica. I nie tylko! Postępując w ten sposób, modelka ryzykowała życiem córeczki.

Natalia Siwiec opublikowała na Insta Stories filmik, na którym widać ją w trakcie podróży samochodem. Na kolanach modelki siedzi jej roczna córeczka. Ani mała Mia, ani Natalia nie są przypięte pasami. Gdyby podczas tej samochodowej wycieczki doszło do wypadku albo nawet gwałtownego manewru lub hamowania, córeczka Siwiec nie miałaby szans. Przy mocniejszym szarpnięciu gwiazda nie byłaby w stanie utrzymać małej w ramionach, a dziecko poleciałoby do przodu lub wyleciało przez przednią szybę. Przewożąc córkę w ten sposób Natalia Siwiec ryzykowała jej zdrowiem oraz złamała polskie i europejskie prawo.

Fot.: screen z Insta Stories/ Instagram

Zobacz także: Zdjęcie Natalii Siwiec ze spaceru z córką wywołało falę krytyki. Znowu zrobiła coś nie tak?

Natalia Siwiec przewoziła córkę bez fotelika

Filmik opublikowany przez Natalię Siwiec powstał w trakcie samochodowej przejażdżki w Hiszpanii. Modelka, która w Andaluzji przygotowuje katalog dla jednej z marek produkujących kostiumy kąpielowe, postanowiła wykorzystać przerwę w zdjęciach i wybrać się na wycieczkę. W aucie, którym Siwiec, jej córka i znajomi jechali, były pasy (Natalia jednak z nich nie korzystała), ale nie było dziecięcego fotelika.

Zgodnie z polskim prawem przewożenie dziecka poza fotelikiem ochronnym zagrożone jest mandatem w wysokości 150 zł oraz 6 punktami karnymi. Podobne przepisy obowiązują w całej Unii Europejskiej, czyli także w Hiszpanii, w której akurat przebywają modelka i jej córka.

Zobacz także: Odkryj kolekcję MylaQ x ATOMÓWKI i dodaj atomowej mocy swoim paznokciom! 

A wy co myślicie o zachowaniu Natalii Siwiec? Zabrałybyście dziecko na krótką przejażdżkę bez fotelika?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 19:45

Zobacz także

Nasze propozycje