Poprzedni artykuł: Nikt nie ma tak długich rzęs jak ta 4-latka. Internauci nie wierzą w a... Następny artykuł: Bardziej boli urodzenie chłopca czy dziewczynki? Wbrew pozorom jest ró...

Nie wiesz co kupić dziecku na święta? W Lidlu i Biedronce znajdziesz cudowne i niedrogie zabawki

Wyczekiwane przez dzieci prezenty świąteczne znajdziesz... w Lidlu i Biedronce. W ofercie jest nawet lalka Elsa!

Każdy z nas chce podarować najbliższym to, o czym naprawdę marzą. W przypadku dorosłych czasami trudno trafić w gust, ale z dziećmi nie ma już takiego problemu. Zdecydowana większość z nich chce dostać w prezencie zabawki. Niestety ich ceny nierzadko przyprawiają co najmniej o zawrót głowy. Na świąteczne zakupy w takich sklepach jak Smyk niestety nie każdy może sobie pozwolić...

Nieco niższe ceny oferują markety - Tesco, Auchan, Carrefour. Ale najtańsze zabawki - które zwykle pojawiają się sezonowo - można kupić oczywiście w dyskontach, takich jak Lidl czy Biedronka. I właśnie na tych dwóch ostatnich chcemy się dzisiaj skupić, bo znalazłyśmy w nich cudowne zabawki dla naszych milusińskich :).

Prezenty na święta dla dzieci z Lidla i Biedronki

Jednym z najbardziej ekscytujących według nas prezentów, które można kupić w dyskontach, są klocki Lego. Niby to zwykłe kawałki plastiki, ale zwykle kosztują majątek i są wręcz nieosiągalne dla wielu rodziców. Tymczasem zarówno Lidl, jak i Biedronka wprowadzili całkiem sporo zestawów Lego do oferty. W tych dyskontach można kupić Lego dla chłopców i dla dziewczynek, co pozwoli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :).

W zależności od wielkości danego zestawu, ceny w Lidlu plasują się w granicach 24 zł-69 zł, a w Biedronce między 29 zł a 139 zł.

Zdjęcie: Screen z gazetek 1 i 2 Biedronka, 3 Lidl

Gdybyśmy miały umieścić wszystkie zabawki dostępnych w tych dyskontach, prawdopodobnie nikt nie dobrnąłby do końca galerii... :) Dlatego, oprócz zestawów klocków, wybrałyśmy po pięć ofert z każdego dyskontu, które naszym zdaniem najbardziej ucieszą dzieci.

Planujecie zakupy świąteczne w Lidlu albo Biedronce? :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 05:45

Zobacz także

Nasze propozycje