Poprzedni artykuł: 8 pomysłów na wyjątkowy prezent dla trzylatka! Następny artykuł: Elektroniczna niania z monitorem wideo Philips AVENT

Nowa, szklana butelka Philips Avent

Marka Philip Avent ma w swoim asortymencie nową pozycję, wyjątkową, szklaną butelkę, która dzięki swojemu kształtowi przypomina dziecku naturalne karmienie.

Pierwsza butelka marki Philips Avent została wyprodukowana w 1984 roku, doświadczenie oraz długoletnia tradycja pozwoliły stworzyć najnowszą, szklaną butelkę do karmienia z serii Natural. Cechą wyróżniającą całą serię Natural jest szeroki smoczek, który kształtem przypomina kobiecą pierś. Wygodne płatki pozwalają dziecku ssać w sposób niemali identyczny jak z piersi. Wszystko to sprawia, że łączenie karmienia butelką i piersią staje się łatwiejsze.

karmienie butelką

Nowa butelka z serii Natural została wykonana z najwyższej jakości szkła borokrzemowego, które stosowane jest do produkcji naczyń laboratoryjnych. Szkło borokrzemowe jest odporne na wysokie/niskie temperatury, uderzenia, upadki, i co niezwykle ważne, można je poddać recyklingowi.

Ulepszony system antykolkowy, dzięki podwójnemu zaworkowi odprowadza nadmiar powietrza, tak aby nie lądował on w brzuszku dziecka, a ergonomiczny kształt butelki ułatwia utrzymanie jej w małych rączkach.

Nowa butelka z serii Natural jest kompatybilna z gamą produktów Natural.

Dostępne są dwa rozmiary butelki:

  • 120ml- 50zł
  • 240ml- 59zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 19:26

Nasze propozycje