Poprzedni artykuł: Koledzy księcia George'a wymyślili mu przezwisko. Jest bardzo zabawne! Następny artykuł: Najpierw Marina, teraz Wojtek - on również pokazał wzruszające chwile...

Są już zdjęcia z 1. urodzin księcia Louisa! Ależ on urósł!

Dziecko, , tagi: książę louis
Wszyscy czekaliśmy na te zdjęcia! Oficjalne urodzinowe portrety księcia Louisa wreszcie pojawiły się na Instagramie Kensington Royal. Naszym zdaniem - wykapana siostra:)

Tradycją już jest, że rodzina królewska publikuje urodzinowe portrety dzieci Kate i Williama. A ponieważ książę Louis obchodzi 23 kwietnia pierwsze urodziny, to właśnie jego trzy aktualne fotografie ujrzały światło dzienne. Portrety małego księcia już teraz cieszą się ogromną popularnością!

Jak zmienił się książę Louis?

Długo oczekiwane trzecie dziecko Kate i Williama już w dniu narodzin zadebiutowało przed szpitalem w Paddington. Mały Louis - tak jak rodzeństwo - niemal od początku wychowywał się z daleka od blasku fleszy. W ciągu ostatniego roku pojawiły się jedynie cztery oficjalne zdjęcia, które Pałac Kensington zdecydował się opublikować.

Pierwsze z nich wykonano zaledwie trzy doby po narodzinach - najmłodszemu Windsorowi towarzyszy na zdjęciu siostra Charlotte. Kolejne fotografie pojawiły się w dniu jego chrztu - wykonano wówczas profesjonalną sesję zdjęciową. Podobnie zresztą jak w dniu urodzin księcia Karola, gdzie również pojawił się mały Louis. Ostatnie zdjęcie pochodzi z oficjalnej kartki świątecznej, na którym Kate oraz William pozują ze wszystkimi dziećmi. 

Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i mamy wrażenie, że książę Louis rośnie jak na drożdżach! Tylko zobaczcie jego najnowsze portrety:

 Najnowsze portrety księcia Louisa zrobiła sama księżna Kate, o czym dowiadujemy się z opisu pod zdjęciami:

Książę i księżna Cambridge są zachwyceni mogąc podzielić się tymi nowymi zdjęciami księcia Louisa, z okazji pierwszych urodzin, które będzie świętował jutro. Zdjęcia zostały zrobione na początku tego miesiąca przez księżną Kate w ich domu w Norfolk - czytamy na Instagramie Kensington Royal.

Małemu księciu życzymy wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że teraz również i on będzie się pojawiał częściej na oficjalnych wystąpieniach Kate i Williama.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 22:44

Nasze propozycje