Poprzedni artykuł: O krok od tragedii... Zabrała niemowlę na przekłuwanie uszu, dziecko w... Następny artykuł: Rak, autyzm, zespół Downa... Na co chorują dzieci gwiazd?

Odeta Moro jest w ciąży. Ojcem dziecka jest... były gwiazdy TVP

Dziecko, , tagi: Odeta Moro
Odeta Moro pochwaliła się pozytywnym testem ciążowym! Od jakiegoś czasu gwiazda spotyka się z byłym partnerem koleżanki po fachu. Kto to taki?

Odeta Moro, która jest byłą żoną Michała Figurskiego i ma już 15-letnią córkę, po raz kolejny zostanie mamą! Dziennikarka pokazała na Instagramie zdjęcie z testem ciążowym, które podpisała "U nas już wiosna;) #wiosna#nowalijki#2kreski#lucky#me". Musimy przyznać, że gwiazda wygląda bardzo promiennie i ciąża ewidentnie jej służy. 

Polecamy:  Zdjęcie ciężarnej Magdy Mołek wywołało dyskusję. Dziennikarka naraża zdrowie swojego dziecka?

Jak można się spodziewać, pod postem gratulacjom nie ma końca. O komentarz pokusiły się nawet gwiazdy, np. Małgorzata Rozenek, Joanna Moro czy Marta Manowska :)

"Rośnij zdrowo! <3"
"Wiedziałam, że tak pięknie może wyglądać kobieta tylko w totalnej miłości i w takim✨✨✨ stanie. Duuuuużo zdrowia, sił, miłości i szczęścia. Na to wszystko Pani zasługuje jak nikt! ❤️❤️❤️"
"Gratulacje kochana ❤️❤️❤️"
"No co Ty!!!!!! Udało się!!!!! Tak się cieszę!!!! Gratulacje❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️" - czytamy w komentarzach.

Jak można się domyślać z niektórych wypowiedzi fanów i znajomych, ta ciąża jest planowana i wyczekiwana. 

A post shared by Odeta Moro (@odetamoro) on

Kim jest ojciec drugiego dziecka Odety Moro? 

Dziennikarka w 2014 r. rozwiodła się z Michałem Figurskim, ojcem swojej jedynej córki. Od 2017 roku spotyka się z Konradem Komarnickim, biznesmenem i byłym dyrektor biura ochrony prezydenta Bronisława Komorowskiego. 46-latek lubi towarzystwo dziennikarek - jest byłym partnerem Anny Popek, z którą był związany w 2013 r. Jednak to u boku Moro znalazł prawdziwą miłość i postanowił się ustatkować. We wrześniu para wystąpiła we wspólnej sesji do "Gali", promowanej nagłówkiem "Miłość od drugiego wejrzenia".

Teraz para spodziewa się wspólnego dziecka. Póki co nie wiadomo, na kiedy planowane jest rozwiązanie. Wczoraj Odeta Moro pokazała się na prezentacji marki Deni Cler, na którą założyła szeroki sweter, więc na razie nie eksponuje brzuszka.

Polecamy:  Małgorzata Socha jest w ciąży! Potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka

odeta moro

Przyłączamy się do gratulacji:)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:19

Zobacz także

Nasze propozycje