Poprzedni artykuł: Kobieta pokazała, jak wygląda jej brzuch po urodzeniu trojaczków. Będz... Następny artykuł: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili płeć dziecka!

Olga Frycz urodziła, ale nie tylko ona. Inna gwiazda "M jak miłość" też została mamą 4 dni temu!

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd, Olga Frycz
Szeroko mówiło się o ciąży Olgi Frycz, ale czy wiecie, że Andżelika Piechowiak również była w ciąży i właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko?

Zarówno Olga Frycz, jak i Andżelika Piechowiak właśnie zostały mamami! Dwie aktorki, które mogliśmy oglądać m.in. w serialu "M jak miłośćurodziły córeczki. 

Olga Frycz urodziła dziecko

Informacje o porodzie Olgi Frycz przekazała jej przyjaciółka, Joanna Jędrzejczyk, która umieściła filmik, w którym gratuluje świeżo upieczonym rodzicom.

Olga, Grzesiu gratuluję wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo- mówiła podczas relacji na InstaStories.

Choć Joanna nie zdradziła płci, to jednak już wcześniej sama aktorka powiedziała, że spodziewa się dziewczynki. Na razie jednak Olga Frycz nie potwierdziła informacji o narodzinach dziecka.

Polecamy:  Kobieta pokazała, jak wygląda jej brzuch po urodzeniu trojaczków. Będziecie w szoku!

Andżelika Piechowiak urodziła dziecko

Do grona szczęśliwych mam dołączyła również Andżelika Piechowiak, która także urodziła dziewczynkę. Informacją podzieliła się z fanami na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie rączki maleństwa.

23 września - w pierwszy dzień jesieni i zodiakalnej Wagi, naszą drugą rocznicę ślubu, w niedziele, w samo południe, pewna młoda dama postanowiła zaszczycić świat swoją obecnością, czyniąc ten dzień absolutnie najpiękniejszym w naszym życiu.... ❤️❤️ ❤️Można sobie różne rzeczy wyobrażać, ale to jest po prostu kosmos... - czytamy w opisie zdjęcia.

Świeżo upieczonym mamom życzymy dużo zdrowia i radości:) 

Przypominamy też, że niedawno urodziła także Małgorzata Socha, Odeta Moro i Dorota Czaja. 

Spodziewasz się dziecka? Stwórz wyprawkę, korzystając z okazji na stronie Eobuwie wyprzedaże.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 21:26

Nasze propozycje