Poprzedni artykuł: Czy tak spuchnięte kostki to norma? Załamana ciężarna gwiazda prosi o... Następny artykuł: Dramat ciężarnej 22-latki. Żeby ocalić palec, zniszczyła pierścionek z...

Olga Frycz pokazała zdjęcie córeczki z psem. Fani są oburzeni: "Przecież to morderca"

Dziecko, , tagi: Olga Frycz
Niewinne zdjęcie na Instagramie Olgi Frycz wywołało lawinę komentarzy, które podzieliły jej fanów. Gwiazda naraża swoje dziecko na niebezpieczeństwo?

Odkąd Olga Frycz została mamą, śmiało pokazuje zdjęcia swojej córeczki, w odróżnieniu np. od Anny Lewandowskiej. Jednak ostatni post aktorki wzbudził spore kontrowersje. Wszystko dlatego, że pokazała na nim swoją córeczkę w pozornie ryzykownych okolicznościach.

Olga Frycz pokazała zdjęcie córki z psem

Aktorka posiada dwa psy i nie ukrywa, że są dla niej częścią rodziny. Nic dziwnego więc, że należy też do grona osób, które ufają zwierzętom i nie widzi niczego złego w tym, aby psy bawiły się z dziećmi od pierwszych dni. Jednak zdjęcie, na którym widzimy jej 3-miesięczną córeczkę Helenkę z psem Kluską wywołało wśród jej fanów oburzenie.

Nie chodzi jedynie o fakt, że maleństwo leżące w hamaku jest bardzo blisko zwierzęcia, ale dla niektórych szokująca jest jego rasa. Jest to bowiem bulterier. Choć oficjalnie nie znajduje się on w wykazie ras niebezpiecznych, to w świadomości wielu osób figuruje on jako zwierzę, które może zrobić krzywdę.

Polecamy:  Kat von D zaatakowana przez internautki: "Głodziłaś swoje dziecko przez dwa dni?"

W komentarzach więc od razu zawrzało. Pojawiło się wiele wpisów o tym, że aktorka naraża swoje dziecko, ponieważ pies może je w każdej chwili zaatakować. 

"Boże widzisz i nie grzmisz! Cytuje: „nie zaatakuje bez powodu” a co jeżeli dziecko które np. zaczyna chodzić (roczne, dwuletnie) nieumyślnie skrzywdzi psa?!!"

"Potem lament nad ugryzieniem, a przecież "on oswojony muchy nie skrzywdzi". Nie mogę patrzeć i nie reagować, radzę uważać mimo wszystko" - czytamy w komentarzach.

Z drugiej jednak strony pojawiają się głosy, że przecież wystarczy odpowiednio wychować psa. Wypowiadają się osoby, których dzieci także wychowują się z psami i są szczęśliwe, zdrowe, a przy tym uczą się empatii i szacunku dla zwierząt od najmłodszych dni. Aktorka odpowiedziała też na jeden z atakujących ją komentarzy, twierdząc, że tak naprawdę zagrożenie na dzieci może czyhać wszędzie. 

a moim zdaniem ty narażasz życie i zdrowie twojego syna puszczając go na samochodziki w lunaparku. Wiesz...tyle się teraz słyszy...- czytamy wypowiedź Olgi Frycz. 

Z podobnymi zarzutami spotkała się również Kasia Bujakiewicz, która opublikowała video swojej córki z amstaffem. Uważacie, że aktorka powinna być bardziej ostrożna? Naszym zdaniem nie można popadać w skrajności. Ważne, żeby mama czuwała nad zdrowiem swojego dziecka. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:04

Zobacz także

Nasze propozycje