Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska urodziła! Robert pokazał wzruszające zdjęcie z dzieck... Następny artykuł: Jak Anna Lewandowska świętowała baby shower? Teraz wszystko jasne - zo...

Stella, Rania, Hugo... Które polskie gwiazdy tak oryginalnie nazwały swoje dzieci?

Dziecko,
,
, tagi: Anna Lewandowska, imię dla dziecka, robert lewandowski
Polskie gwiazdy mają niezłą wyobraźnię, jeżeli chodzi o imiona dla dzieci:) Jan, Anna czy Katarzyna brzmią naprawdę pospolicie przy ich wyborach.

W jaki sposób wybierane są imiona dla dzieci? Po dziadkach, bohaterach z filmu, czy zgodnie z datą imienin, które są w dniu urodzin? Z tym bywa różnie. Często wybory są dość zaskakujące, a dziecko niejednokrotnie w przyszłości wstydzi się swojego imienia przed rówieśnikami. 

Imiona dzieci polskich gwiazd

W tym roku imieniem, które było najczęściej odmieniane przez wszystkie przypadki było oczywiście imię Klara. To oczywiście córeczka Anny i Roberta Lewandowskich. (Zobacz: Anna Lewandowska urodziła! Robert pokazał wzruszające zdjęcie z dzieckiem!) Brzmi ono oryginalnie? 

W naszej galerii znajdziecie imiona dzieci innych sław. Przy niektórych z nich Klara wydaje się mało oryginalnym wyborem. Nietypowe imiona mają głębsze znaczenie, czy może są nadawane po to, aby dzieci od samego początku czymś się wyróżniały oprócz popularnych rodziców?:)

Polecamy:  Wiecie, że Dakota Johnson ma... siostrę? Poznajcie piękną Stellę!

Czy waszym zdaniem powinno się nadawać dziecku nietuzinkowe imię, czy może lepiej postawić na te sprawdzone, dobrze osłuchane?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:29

Zobacz także

Nasze propozycje