Poprzedni artykuł: Nowe miejsca w przedszkolach i żłobkach w 2015 roku! Następny artykuł: Sprawdź 10 propozycji eleganckich, prostych i pięknych sukienek na wes...

Nowa pianka i mleczko Photoderm KID- ochrona przed słońcem

Francuska marka BIODERMA wypuściła na rynek dwa innowacyjne produkty przeznaczone do ochrony delikatnej skóry dziecka przed słońcem.

Ochrona przed słońcem

Pianka ochronna dla dzieci- Photoderm Kid Mousse SPF 50+

Nowa pianka od Photoderm dzięki kompleksowi BIOPROTECTION chroni DNA komórek naskórka przed negatywnymi skutkami działania promieniowania UV. Dodatkowo wzmacnia wewnętrzną ochronę skóry, zapobiega reakcjom alergicznym i nie zatyka porów. Pianka Kid Mousse SPF 50+ ma lekką konsystencję, jest bezzapachowa, wodoodporna i fotostabilna.

Jest przeznaczona do stosowania na delikatną skórę dziecka od 1go roku życia. Można jej używać do twarzy i ciała.

Cena ok. 62 zł/ 150ml

Ochrona przed słońcem

Mleczko ochronne dla dzieci- Photoderm KID Lait SPF 50+/UVA 39

Mleczko zawiera system filtrów chroniący przed promieniowaniem UVA/UVB. Dzięki zawartemu kompleksowi Cellular BIOprotection® oraz Peptydu C chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem słońca. Zapobiega oparzeniom i reakcjom nietolerancji na słońce. Mleczko jest bezzapachowe, ma lekką konsystencję i błękitno-turkusowy kolor, który pozwala równo rozsmarować preparat, po czym znika. Jest odporne na wodę, pot i tarcie oraz fotostabilne i hipoalergiczne. Nadaje się do stosowania na delikatną skórę dziecka, zarówno do twarzy i ciała.

Cena ok. 49,90 zł/ 100ml

Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.

Sprawdź jak wybrać krem z filtrem dla dziecka oraz co spakować do walizki na wakacje z dzieckiem. Poznaj też 5 zasad bezpiecznego opalania.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:20

Zobacz także

Nasze propozycje