Poprzedni artykuł: Książęta George i Charlotte muszą przestrzegać jednego absurdalnego za... Następny artykuł: Już nie zobaczycie dziecka Kylie Jenner. Celebrytka podjęła trudną dec...

Pink ufarbowała córeczce włosy! Nie za wcześnie na takie eksperymenty?

Pink jest znana z ekstrawaganckich fryzur i makijaży, ale teraz pozwala swojej córce na podobne eksperymenty. Dziewczynka przefarbowała się na fioletowo.

Pink jest matką dwójki dzieci: 7-letniej córki Willlow oraz syna, który przyszedł na świat w grudniu 2016 roku. Nie tak dawno w świecie mediów kontrowersje wywołała wypowiedź, w której wokalistka przyznała, że z mężem nie uznają płci swoich dzieci, ponieważ nie przyszywają ludziom etykiet i ich dzieci mogą być, kim chcą. Teraz Pink po raz kolejny podjęła decyzję wychowawczą, która budzi pewne wątpliwości.

Polecamy:  Nowa fryzura Agnieszki Chylińskiej! Nie zgadniecie, na jaki kolor się przefarbowała!

Pink ufarbowała córce włosy

7-letnia córka Pink lubi bawić się swoim wyglądem. W sieci nawet kiedyś się pojawił jej makijażowy tutorial, ale tym razem odmieniła swój wygląd na dużo dłużej.  Okazuje się, że wokalistka pozwoliła swojej córce przefarbować włosy na... fioletowo! Willow zaprezentowała nową fryzurę na koncercie mamy. Pink jest wyraźnie dumna z metamorfozy córki, podobnie jak jej mąż. Zdjęciami dziewczynki w nowym kolorze włosów podzielił się dumny tata, Carey Hart, który w opisie zdjęcia porównał ją do bohaterki "Rodziny Adamsów". 

Polecamy:  Gwiazda "Na Wspólnej" zgoliła włosy! Jak teraz wygląda serialowa Emilka?

Fioletowe włosy prawdopodobnie są prezentem na 7. urodziny dziewczynki. Carey Hart z tej okazji umieścił także wpis, w którym deklaruje swoją miłość do córki oraz opowiada, że Willow jest silną, inteligentną, wrażliwą małą dziewczynką i jest z niej bardzo dumny. 

Polecamy:  Margaret żałuje wizyty u fryzjera. Co jest nie tak z jej nową fryzurą?

Choć dla wielu farbowanie włosów u dziecka wydaje się być bardzo nieodpowiedzialne, to jednak część osób twierdzi, że to nic złego i należy pozwalać dzieciom na wyrażanie siebie również w taki sposób, i to od najmłodszych lat. 

To też nie pierwszy raz, kiedy sławna matka ufarbowała włosy swojemu dziecku. Nie tak dawno na podobny krok zdecydowała się jedna z blogerek. Zobaczcie: Blogerka pokazała, jak maluje włosy na różowo... dwuletniej córce! Fani: "Dziecko będzie łyse"

Co o tym sądzicie?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 05:21

Zobacz także

Nasze propozycje