Poprzedni artykuł: Nowa groźna choroba atakuje dzieci w Nowym Jorku i Londynie. Może być... Następny artykuł: Jakub Rzeźniczak pokazał zdjęcie z córką. Ależ oni są podobni!

Pokoik dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan jest gotowy. Cena mebelków robi wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan wreszcie skończyła urządzać pokój dla dziecka. Kolorystyka jest bardzo w jej stylu, ale wielu rodziców może zaskoczyć.

Małgorzata Rozenek-Majdan już wcześniej publikowała zdjęcia z pokoju nienarodzonego dziecka. Było to jednak tylko niewielkie fragmenty. Najwidoczniej dopieszczała szczegóły, ponieważ dopiero teraz zdecydowała się go pokazać w pełnej okazałości. Jest stylowo i... sterylnie jasno.

Pokój dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Pierwsze dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana ma przyjść na świat z początkiem czerwca. Małżeństwo nie oszczędza ani na opiece lekarskiej, ani na porodzie, który ma odbyć się w prywatnej klinice. Widać, że oboje bardzo nie mogą się doczekać narodzin synka. Jego pokój jest już w pełni gotowy!

Aby obejrzeć wszystkie zdjęcia, wystarczy że klikniecie strzałkę po prawej stronie.

Jak możemy przeczytać w opisie pod nowo dodanym zdjęciem, Małgorzacie zależało na tym, aby pokój był dziecięcy, a zarazem męski. Zrezygnowała z falbanek, infantylnych ozdób. Zamiast tego wybrała szlachetne tkaniny, proste i piękne dodatki oraz stonowane połączenie kolorystyczne. W pokoju jej synka dominują szarość z odrobiną błękitu nieba i gołębim odcieniem.

Gwiazda skorzystała z pomocy Caramella Interiors, gdzie nie tylko zamówiła projekt, ale również mebelki dla dziecka. Na stronie marki znalazła się również szczegółowa informacja, dotycząca konkretnych mebli, które zagościły w pokoju maluszka.

Wszystkie elementy wystroju zostały bardzo dokładnie przemyślane i zaplanowane, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki. (...) Wybrała klasyczny zestaw mebli Linii Francuskiej, do których dodała welurowe, miękkie tapicerowane meble, niezbędne każdej młodej mamie. W wyprawce nie mogło zabraknąć również łóżeczka mobilnego, które pozwala na wygodne przewożenie maleństwa po domowej przestrzeni. (...) Małgosia skorzystała również z usług atelier Caramella zamawiając zestaw wymarzonych, personalizowanych akcesoriów.

Wszystkie dodatki i dekoracje pochodzą z kolekcji Pure Grey. Są to obrazki, balony, kosze, lampy oraz dekoracyjne pluszaki w rozmiarze XXL: żyrafa i słoń. Ceny? Cóż, tanio nie jest... 

Zobacz także:Tak wygląda pokój Klary Lewandowskiej

Jeden obrazek do wydatek rzędu 189 zł. Małgorzata wybrała aż cztery z różnym motywem. W pokoju synka znalazła się również mała lampa za 269 zł, fotel za 1100 zł, łóżeczko wiklinowe za 1190 zł, dwa balony dekoracyjne w cenie 209 zł każdy. Naszej uwadze nie umknął również przewijak za 299 zł oraz kosze wiklinowe za 169 zł.

Jeśli chodzi natomiast o pozostałe meble, te z linii francuskiej, mamy tutaj łóżeczko za 2090 zł i komodę z szufladami oraz przewijakiem za 2600 zł. Tuż nad łóżeczkiem zawisła także półka za 490 zł. 

Perfekcyjna Pani Domu zapowiedziała, że niedługo pokaże jeszcze więcej zdjęć pokoju synka. Nie możemy się doczekać!

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:33

Nasze propozycje