Poprzedni artykuł: Dorota Gardias w ogniu krytyki. Pogodynka zabrała pięcioletnią córkę d... Następny artykuł: Ania Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary. Po to, by wypromować s...

Gwiazdy pokazały nam swoje świąteczne zdjęcia z dzieciństwa. Które z nich rozpoznacie?

Szerokie uśmiechy, eleganckie sukienki i obowiązkowe zdjęcie z Mikołajem, choinką albo prezentem. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy obchodziły święta w dzieciństwie.

Świąteczne zdjęcia już od dobrych kilkunastu dni rządzą na Instagramie. Dawniej nie było tak łatwo uwiecznić bożonarodzeniowy nastrój. Nie każdy mógł sobie pozwolić na aparat fotograficzny, a gdy już nawet go miał, to okazywało się, że pół kliszy nadaje się do kosza... Jednak w prywatnym archiwum gwiazd można znaleźć prawdziwe perełki sprzed lat, z Mikołajem, choinką czy z wymarzonym prezentem, jak lalka czy samochód.

Udało nam się zdobyć prywatne zdjęcia sprzed laty, starsze nawet niż Wizaz.pl, który w tym roku obchodzi 18. urodziny. Ten jubileusz wprawił nas w nostalgiczny nastrój, a wcześniej pokazywaliśmy wam ekskluzywne zdjęcia sprzed lat z archiwów Dody, Karoliny Szostak i Renaty Kaczoruk.

Jeżeli jednak wolicie sprawdzić, jak gwiazdy spędzają te święta, zawsze możecie zajrzeć na Instagram. Tam np. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak udekorowała na święta swoje mieszkanie. Gwiazda przyznaje też, że dla niej te święta są bardzo ważne i wigilię zawsze spędza w Polsce. 

Dla wielu gwiazd tegoroczne święta będą też wyjątkowe z innego powodu - będą pierwszymi z ich nowo narodzonymi dziećmi. Sprawdźcie, które gwiazdy zostały mamami w 2018 roku

Foto: archiwum prywatne

Wypróbuj hity z katalogu Kosmetyk Wszech Czasów:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:41

Zobacz także

Nasze propozycje