Poprzedni artykuł: Jak wybrać krem z filtrem dla dziecka? Następny artykuł: Sudoku dla dzieci - wydrukuj

Prezent na dzień ojca - pomysły

Szukasz pomysłu na prezent na dzień ojca? Zobacz upominki idealne dla taty!

23 czerwca to Dzień Ojca. Choć w naszej tradycji to święto nie jest zakorzenione tak bardzo jak Dzień Matki, warto pamiętać o ciepłym słowie i upominku dla taty.

Przypomnijmy o tej dacie naszym szkrabom – niech będzie to dla dziecka okazja do przytulenia taty i podziękowania za jego obecność i wspólnie spędzane chwile – bo to przecież tata uczy jeździć na rowerze, gra z maluchami w piłkę, a przede wszystkim – jest bohaterem dla swojej pociechy.

To, jaki upominek wręczy maluch swojemu tacie nie jest istotne – rodzic z pewnością ucieszy się z laurki z życzeniami, kubka z wesołym napisem czy ulubionych czekoladek. Nie oznacza to, że nie możemy zaszaleć – możemy też pomyśleć o nieco droższym prezencie ;) Poniżej przedstawiamy 10 propozycji prezentów dla taty na dzień ojca z różnych półek cenowych. Niech posłużą wam za inspirację w poszukiwaniu prezentu idealnego! :)

Prezenty na dzień ojca

Prezenty na dzień ojca - pomysły

1. Maszynka Gillette Fusion Cool White (ok.30zł); 2. Kubek z napisem: „Mój tata wymiata” (Spod Lady, 19zł); 3. Krawat (Vistula, od 49zł); 4. Płyta CD dla każdego fana piłki nożnej „Fiesta 2014” (Empik, 39,99zł); 5. Awaryjna ładowarka do telefonu (toys4boys.pl. 65zł); 6. Czekoladowy napis „Tata” (Chocolissimo.pl, ok.47zł); 7. Zegarek Tissot Quickster Football (1300zł); 8. Ptasie Mleczko Ice (E.Wedel, ok 12zł); 9. Woda toaletowa STR8 REBEL (38,50zł/50ml)10. Zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała w eleganckim kuferku (Pat&Rub ok.150zł).

Macie już pomysły na upominek na Dzień Ojca? :)

 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 16:03

Nasze propozycje