Poprzedni artykuł: Znamy płeć dziecka Małgosi Rozenek-Majdan i Radka Majdana Następny artykuł: Ewa Mrozowska z „Googlebox” urodziła! Pokazała twarz maleństwa

Promocja w Rossmannie 2+2 - grudzień 2019. Jakie są zasady oraz co warto kupić?

Dziecko, , tagi: Rossmann, kosmetyki dla dzieci
Sprawdź, w co warto się zaopatrzyć teraz w Rossmannie. Najpierw jednak poznaj zasady obowiązującej promocji, ponieważ nie każdy może z niej skorzystać.

Aktualna promocja w Rossmannie 2+2 obowiązuje na kosmetyki dla dzieci. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w wyprawkę dla noworodka albo kupić prezenty na święta najmłodszym członkom rodziny. Podczas akcji możesz kupić kosmetyczne hity, które przydadzą się także dorosłym. 

rossmann 2+2 kosmetyki dla dzieci

Źródło: Istock

Kto i kiedy może skorzystać z akcji 'Produkty do higieny i pielęgnacji dla dzieci' w Rossmannie?

Rabat na kosmetyki dla dzieci w Rossmannie obowiązuje od 16 do 27 grudnia. Zakupy możemy zrobić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowo. Aby rabat naliczył się przy kasie musimy wybrać cztery produkty o różnym kodzie kreskowym - wtedy zapłacimy tylko za dwa droższe kosmetyki. 

Niestety, regulamin akcji jest dość skomplikowany i nie każdy może z niej skorzystać. Pierwsza zasada to posiadanie karty 'Rossnę!'. Jej rodzaj reguluje, ile razy możemy skorzystać z rabatu:

1. Jeśli jesteśmy posiadaczami karty 'Spodziewam się dziecka', możemy zrobić zakupy z rabatem tylko raz.

2. Jeśli jesteśmy posiadaczami karty 'Jestem rodzicem', to możemy zrobić zakupy raz na każde zarejestrowane dziecko (każdemu dziecku możemy kupić maksymalnie 2+2 kosmetyki) 

Jakie kosmetyki zostały włączone do akcji Rossmann 2+2?

W głównej mierze podczas promocji w Rossmannie 2+2 na kosmetyki dla dzieci możemy zaopatrzyć się w produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieci do 3 roku życia. Jednak nie tylko, bo podczas tegorocznej akcji Rossmann wychodzi naprzeciw rodzicom także starszych dzieci i dołącza do promocji żele pod prysznic, perfumy czy płyny do kąpieli dla dzieci od 3 do 10 lat

Co warto kupić na promocji w Rossmannie? Grudzień 2019

W ramach grudniowej promocji warto kupić świąteczne prezenty dla najmłodszych. Możemy mieć pewność, że zapłacimy mniej za kosmetyki dla fanów "Krainy Lodu", "Spider-Man'a" czy "Gwiezdnych Wojen". To praktyczny prezent, z którego ucieszy się każde dziecko. 

rossmann 2+2 kosmetyki dla dzieci

Źródło: materiały prasowe

Woda toaletowa Frozen, 29.99 zł

rossmann 2+2 kosmetyki dla dzieci

Źródło: materiały prasowe

Gąbka kąpielowa Avengers, 8.99 zł

Aktualna promocja w Rossmannie to także gratka dla dorosłych. Promocją objęto na przykład Bepanthen, który wspomoże gojenie świeżego tatuażu albo zasypka dla niemowląt, która działa jak transparenty puder, ale jest delikatna dla skóry.

rossmann 2+2 kosmetyki dla dzieci

Źródło: materiały prasowe

Bepanthen Baby maść ochronna, 48.99 zł

rossmann 2+2 kosmetyki dla dzieci

Źródło: materiały prasowe

Babydream puder dla niemowląt, 6.99 zł

Skorzystacie z tej promocji?

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 12:58

Nasze propozycje