Poprzedni artykuł: Jest pierwszy filmik z dzieckiem Meghan Markle i księcia Harry'ego w r... Następny artykuł: Są już zdjęcia z 1. urodzin księcia Louisa! Ależ on urósł!

Koledzy księcia George'a wymyślili mu przezwisko. Jest bardzo zabawne!

Dziecko, , tagi: książę Jerzy
Książę George to mały urwis i wbrew powszechnej opinii doskonale dogaduje się z rówieśnikami. Nic dziwnego, że wybrali dla nie niego właśnie takie przezwisko :).

Czyżby zakaz, zgodnie z którym książę George nie mógł mieć przyjaciół, był tylko plotką? Okazuje się, że w szkole, do której uczęszcza, ma ich naprawdę wielu. Z sympatii do przyszłego następcy tronu, rówieśnicy wymyślili dla niego całkiem zabawne przezwisko. Na szczęście to nic obraźliwego.

Przezwisko księcia George'a

Prywatna szkoła Thomas'a Batterse'a w Londynie, do której uczęszcza książę George, to jedna z najbardziej prestiżowych placówek tego typu na całym świecie. Poziom nauczania jest tutaj naprawdę wysoki. I mimo że belfrowie od najmłodszych lat wpajają dzieciom zasady etykiety, niektóre z nich nadal uwielbiają płatać figle. Trudno się temu zresztą dziwić, w końcu mają tylko po kilka lat. Wśród nich jest oczywiście przyszły następca tronu.

Wiele osób uważa księcia George'a za urwisa. Nic dziwnego, skoro na swoją mamę mówi "pierdoła" i w dodatku żartuje sobie z obcych kobiet. Nie bez powodu doczekał nieco zabawnego, ale za to bardzo pasującego do niego przezwiska.

George jest bardzo szczęśliwy w szkole, a jego pseudonim to P.G. (od Prince George). Jest bardzo popularny i ma wielu przyjaciół. Nie ma za wiele zamieszania w związku z tym, kim jest - zdradza rodzic jednego z uczniów w rozmowie z Vanity Fair.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że owy rodzic miał też coś więcej do powiedzenia na temat samych rodziców księcia George'a.

Mimo że Kate i William mają wiele królewskich obowiązków do spełnienia i udzielają się charytatywnie, zawsze znajdą czas bardziej przyziemne sprawy. Często i chętnie angażują się w kwestie związane ze szkołą. Są też bardzo przyjaźni - nawiązują relacje z innymi rodzicami.

Są zawsze bardzo przyjaźni. Szczególnie William uwielbia rozmawiać z innymi rodzicami i spotyka się z niektórymi mamami, gdy jest na siłowni Harbour Club. Jest bardzo gadatliwy i sympatyczny.

Myślicie, że posyłanie dziecka do szkoły z tak wymagającym programem nauczania to błąd? Rodzice księcia George'a od najmłodszych lat dbają o jego edukację, ale równoważą to z zainteresowaniami swojego syna. Uczęszcza na zajęcia dodatkowe, które sam wybrał. Wiedziałyście, że przyszły następca tronu interesuje się sztuką, a nawet chodzi na… lekcje baletu? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2019, 02:39

Nasze propozycje