Poprzedni artykuł: Izabela Janachowska przyznała się do błędu, który popełnia wielu rodzi... Następny artykuł: Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Dziewczynka zapozowała przodem...

Rafał Maserak doczekał się syna. Pokazał ich urocze wspólne zdjęcie

Rafał Maserak pokazał zdjęcie z nowo narodzonym synem. Widok tancerza trzymającego na rękach Leona rozczulił wszystkich.

Rafał Maserak pod koniec ubiegłego roku podzielił się z internautami informacją o tym, że wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem. Tancerz od 4 lat związany jest z Małgorzatą Lis, której rok temu zdecydował się oświadczyć. Teraz Małgosia urodziła ich wspólne dziecko, a szczęśliwy tata postanowił pochwalić się na Instagramie zdjęciem z pierworodnym.

Rafał Maserak został ojcem. Pokazał zdjęcie z synkiem

Podobno znajomi Rafała Maseraka żartowali, że ten nigdy nie zwiąże się z kimś na dłużej. Tymczasem tancerz znany z "Tańca z Gwiazdami" już naprawdę się ustatkował, choć na ten moment nie planują z narzeczoną ślubu, to jednak oświadczył się, a teraz doczekał się syna. 

Swoje zadowolenie z tego bardzo ważnego momentu w życiu pokazał w swoich social mediach. Urocze zdjęcie z nowo narodzonym synkiem Leonem opatrzył wzruszającym opisem.

Mój świat stanął na głowie!! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu - napisał Maserak.

Tancerz zdradził, że Małgorzata urodziła syna siłami natury. Wiemy też, że Rafał był obecny przy porodzie, stąd pewnie jego wyraz uznania dla wszystkich kobiet. 

Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury - każda kobieta, która to robi jest wielka. Ale zarówno cesarka jak i poród naturalny to wyzwanie dla kobiet! Ogromny szacunek.

Rafał Maserak dodał, że to wspaniałe uczucie trzymać na rękach nowe życie, czym podobnie jak uroczym zdjęciem, rozczulił absolutnie wszystkich. Gratulacjom, zarówno od gwiazd jak i fanów nie było końca.

Zobacz także: Izabela Janachowska przyznała się do błędu, który popełnia wielu rodziców 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 kwietnia 2020, 00:07

Nasze propozycje