Poprzedni artykuł: Dowiedz się jak prawidłowo przewizić dziecko w foteliku- 4 zmiany w us... Następny artykuł: TOP 10 mam na Instagramie! Poznaj najciekawsze propozycje

Rajstopy organiczne dla dzieci SLUGS & SNAILS

Marka SLUGS & SNAILS ma swoje korzenie w Irlandii i jak większość nowoczesnych marek dziecięcych powstała z powodu luki na rynku.
Slugs & Snails rajstopy organiczne

Co wyróżnia markę SLUGS & SNAILS?

Rodzice nie mogąc znaleźć produktów spełniających ich oczekiwania postanowili sami stworzyć organiczne rajstopy dla swojego synka. Wszystkie artykuły marki wykonane są z organicznej bawełny i posiadają certyfikat GOTS. Materiały barwione są wyłącznie naturalnymi barwnikami, dzięki czemu nie powodują podrażnień i alergii. Brak sztucznych barwników zwiększa też trwałość bawełny.

Slugs & Snails rajstopy organiczne

Początkowo oferta zawierała tylko rajstopy dla chłopców ale wraz z wzrostem popularności marki rajstopy stały się unisex i dołączyły do nich bluzki, bluzy i spodenki. Marka przywiązuje dużą uwagę nie tylko do jakości tkanin, ale również do oryginalnych wzorów. Produkty SLUGS & SNAILS dostępne są w 22 krajach na świecie, a w 2013 i 2014 roku zdobyły nagrodę Junior Desing Awards.

Slugs & Snails rajstopy organiczne

Para rajstop kosztuje ok. 55zł i może je kupić w e-sklepie: alittlestory.pl

Sprawdź kolekcję dziecięcą 4F wiosna/lato 2015 oraz w co najlepiej ubrać dziecko do przedszkola. Dowiedz się też czym jest Swiss Ethical Kids Design.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 02:21

Zobacz także

Nasze propozycje