Poprzedni artykuł: Rodzina leci do kina w październiku! Następny artykuł: 20 wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween!

Zabierz dziecko do muzeum! #rockthatmuseumkid

Dziecko, , tagi: instagram, fotografia, sztuka, muzeum
Zobacz wyjątkowe zdjęcia, które udowadniają, że dzieci i sztuka to idealne połączenie. Dowiedz się na czym polega internetowa akcja @rockthatmuseumkid
dziecko w muzeum

Czy warto zabierać dzieci do muzeum? Oczywiście, że warto! Sztuka ma jedną niezwykłą właściwość, nie pyta o wiek, jest dla każdego! Sztukę można interpretować na wiele sposobów, a to sprawia że niezależnie od wieku malca nie ma obaw, że dziecko czegoś nie zrozumie, po prostu inaczej rzecz zinterpretuje. "Rock that museum kid" to akcja zainicjowana przez właścicielkę Instagrama o nazwie @missmillemaria. Fotografie umieszczone na profilu @rockthatmuseumkid mają na celu pokazanie, że dzieci i sztuka to doskonałe połączenie!  

dziecko w muzeum

Muzea kojarzą się nam z nudnym, wielogodzinnym spacerem, usypiającym głosem przewodnika, zapachem kurzu i nieciekawymi eksponatami. Odkąd byliśmy mali bardzo dużo się zmieniło. Nowoczesna sztuka zyskała inny wymiar, coraz częściej jest interaktywna, a muzea i galerie ogólnodostępne i dostosowane do najmłodszych zwiedzających!

dziecko w muzeum

Na profilu @rockthatmuseumkid możemy znaleźć zdjęcia dzieci, w rożnym wieku, obcujących ze sztuką. Fotografie przedstawiają maluchy w najróżniejszych muzeach, na całym świecie.  

dziecko w muzeum

Jeśli chcesz aby Twoje zdjęcie znalazło się na profilu @rockthatmuseumkid wystarczy, że sfotografujesz dziecko podczas wizyty w muzeum, zamieścisz zdjęcie na swoim koncie na Instagram i otagujesz je #rokcthatmuseumkid. Jeśli właścicielka profilu uzna zdjęcie za unikalne na pewno znajdziesz się wśród cudnych fotografii @rockthatamuseumkid.

Dbacie o to aby Wasze dzieci obcowały ze sztuką? 

Zdjęcia: instagram.com/rockthatmuseumkid

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 15:36

Zobacz także

Nasze propozycje