Poprzedni artykuł: Dramat ciężarnej 22-latki. Żeby ocalić palec, zniszczyła pierścionek z... Następny artykuł: Dzieci hollywoodzkiej pary wyśmiane za otyłość... i tanie ubrania. Ojc...

Sara Boruc-Mannei zdradziła fanom płeć dziecka. Zrobiła to w naprawdę uroczy sposób...

Sara Boruc ogłosiła na Instagramie, że już niedługo na świecie zawita upragniony członek rodziny. Chłopiec czy dziewczynka?

Sara Boruc-Mannei dość długo ukrywała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Radosną nowinę ogłosiła w Wigilię Bożego Narodzenia na swoim Instagramie, dodając urocze zdjęcie całej rodziny. A teraz, na początku 26. tygodnia ciąży, postanowiła podzielić się kolejną dobrą wiadomością. Ujawniła płeć dziecka!

Płeć dziecka Sary Boruc-Mannei

Odkąd Sara Boruc-Mannei ogłosiła, że jest w ciąży, nie przestaje chwalić się stale rosnącym brzuszkiem. Termin porodu już blisko, a gwiazda mimo to wcale nie rezygnuje przez to z treningów. Jest w świetnej formie, co widać szczególnie na zdjęciach w obcisłych sukienkach. Pod jednym z najnowszym dodanych na Instagram, Sara Boruc-Mannei otrzymała lawinę gratulacji. Zdradza płeć dziecka, które niebawem zawita na świat!

Musimy przyznać, że sposób, w jaki to zrobiła jest bardzo uroczy. Założyła naszyjnik z literkami, które ułożyły się w napis "It's a boy", co w polskim tłumaczeniu oznacza: "To chłopiec". Tym samym ogłosiła również, że właśnie taką personalizowaną biżuterię będzie można od teraz kupić w jej sklepie internetowym. Dodatkowo, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, Sara Boruc-Mannei dodała w opisie zdjęcia: "Będzie upragniony chłopczyk!".

Przypomnijmy, że Sara ma już dwie córeczki. Starsza, Olivia, jest córką celebrytki z pierwszego małżeństwa, a młodsza, Amelka, to pierwsze wspólne dziecko Boruców. Piłkarz ma jeszcze synka z małżeństwa z Katarzyną Modrzewską, 10-letniego Aleksandra. Teraz już wiadomo, że do tej szczęśliwej rodzinki dołączy braciszek :). Fani cieszą się równie mocno:

- Będzie nowy Arczi! Szczęśliwego rozwiązania.

- Aaa! Ale czad! Cudownie kochana. Gratulacje!

- Jejku, cudownie! Wyglądasz przepięknie, ciąża ci służy.

Nadal jednak nie wiadomo, jakie imię będzie nosił mały Boruc. Macie jakieś typy? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/mannei_is_her_name

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:52

Zobacz także

Nasze propozycje