Poprzedni artykuł: Ten filmik z pokazu mody plażowej stał się wiralem. Wszystko przez kar... Następny artykuł: Wiemy, jak będą miały na imię dzieci Meghan i Harry'ego! Będziecie zas...

Marina Łuczenko pokazała niepublikowaną sesję brzuszkową. 'Tu mieszkał Liam'

Nowe zdjęcie Mariny wzbudziło ogromne zainteresowanie. W ciąży wyglądała przepięknie!

Na Instagramie Wojtka Szczęsnego od momentu narodzin synka nie pojawiło się nowe zdjęcie ani również żaden filmik. Marina natomiast od czasu do czasu publikuje Insta Stories, ale ostatnio postanowiła również podzielić się z fanami uroczym zdjęciem z sesji ciążowej w plenerze. Wygląda na nim przepięknie!

Marina w sesji ciążowej

Nie da się ukryć, że wokalistka bardzo dba o prywatność rodziny. Nawet jej wesele było utrzymane do samego końca w tajemnicy. Sama Marina zdecydowała się dopiero dużo później na pokazanie pięknych dwóch sukni ślubnych. Dlatego wcale nie dziwi nas, że dopiero kilkanaście dni po porodzie opublikowała zdjęcie z brzuszkowej sesji zdjęciowej, w której uczestniczył również dumny tata, Wojciech Szczęsny.

Oboje rodzice są wręcz pochłonięci opieką nad małym Liamem, a świadczy o tym naprawdę mała aktywność pary w mediach społecznościowych. Samo zdjęcie jest naszym zdaniem przepiękne, a Marina wygląda na nim wręcz promiennie. Beżowa kreacja z tiulu wprowadza w bajkowy klimat.

Ale na uwagę zasługuje również chwytający za serce opis pod fotografią:

Tu mieszkał Liam. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. To niesamowite do czego jest zdolne kobiece ciało. Stworzyliśmy życie.

Fani oczywiście słali w komentarzach gratulacje. Najwięcej pochodzi oczywiście od mam :). Świeżo upieczonym rodzicom życzymy przespanych nocy, a maluszkowi dużo zdrowia i uśmiechu :). 

Zdjęcie główne: Instagram.com/marina_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 05:16

Zobacz także

Nasze propozycje