Poprzedni artykuł: Nowa moda-Buggygym! Sprawdź jak wrócić do dawnej sylwetki po ciąży Następny artykuł: Nowa maść Bepanthen Baby Extra przeciw odparzeniom

Słoneczna opaska ExpertoSun. Nowy gadżet, który zapobiega oparzeniom słonecznym!

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a tuż za nią okres letni. Na rynku pojawił się nowy gadżet, który pomoże Tobie i Twojemu dziecku uniknąć oparzeń słonecznych. Opaska słoneczna ExpertoSun, sprawdź jak działa.
Ochrona przed słońcem

Jak działa opaska słoneczna ExpertoSun?

Opaska słoneczna mierzy promieniowanie UV poprzez zmianę koloru sygnalizuje, kiedy przebywanie na słońcu przestaje być dla nas bezpieczne. Opaska działa na zasadzie reakcji chemicznej, mierzy promieniowanie UV- im jest ono większe tym szybciej nastąpi zmiana koloru opaski. Opaska nie chroni przed oparzeniem, jedynie informuje, kiedy przebywanie na słońcu staje się dla nas niebezpieczne.

Ochrona przed słońcem

Dla kogo jest opaska ExpertoSun?

Opaska słoneczna przeznaczona jest dla kobiet z małymi dziećmi, które chcą uniknąć oparzenia skóry malucha oraz dla osób, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzy np.: uprawiających sporty, plażowiczów, uprawiających wspinaczkę i wędrówki górskie.

Ochrona przed słońcem

Jak stosować opaskę ExpertoSun?

Opaska może być używana w wodzie, zarówno słodkiej, słonej jak i chlorowanej. Powinna być noszona od wschodu do zachodu słońca, również w zamkniętych pomieszczeniach. Należy pamiętać, żeby przy stosowaniu preparatów z filtrem UV posmarować nimi również opaskę. Jedna opaska przeznaczona jest do stosowania przez jeden dzień.

Cena od 19,99 zł

Poznaj 10 popularnych faktów i mitów na temat opalania oraz sprawdź sposoby na poparzenia po opalaniu. Sprawdź też 5 zasad bezpiecznego opalania.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 11:32

Zobacz także

Nasze propozycje