Poprzedni artykuł: Wiemy, jak będą miały na imię dzieci Meghan i Harry'ego! Będziecie zas... Następny artykuł: Doda zajęła stanowisko w sprawie szczepienia dzieci. Takich słów po ni...

Kylie Jenner pokazała córeczkę po długiej przerwie. Mała Stormi to teraz kopia mamy!

Kylie Jenner zmieniła zdanie i po dłuższej przerwie pokazała światu córkę! Okazało się, że malutka Stormi to "skóra zdarta" z mamusi. Podobieństwo jest niewiarygodne!

Z okazji swoich 21. urodzin Kylie Jenner podzieliła się światem swoim "największym prezentem". Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że nie będzie pokazywała twarzy córki, gwiazda opublikowała na Intagramie zdjęcia z sesji, do której pozowała razem z małą Stormi. Na widok półrocznej dziewczynki fani Jenner rozpłynęli się w zachwytach. Wielu zaczęło też doszukiwać się podobieństwa między Stormi i jej młodą mamą.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Przy jednym ze zdjęć z sesji, Kylie napisała:

Rozpoczynam moje urodziny z moim najbardziej specjalnym prezentem. Jakie było moje życie, zanim się pojawiłaś Stormi. Kocham cię, mój mały aniołku.

Zobacz także: Znana modelka właśnie została matką! Kasia Struss pokazała córeczkę

Kylie i Stormi wyglądają jak bliźniaczki!

Kylie Jenner zafundowała swoim fanom kolejną niespodziankę, publikując na Stories zestawienie zdjęć Stormi i swoich starych fotek. Na archiwalnych zdjęciach widać Kris Jenner trzymającą na rękach malutką Kylie. Zdjęcia zostały zrobione prawdopodobnie na początku 1998 roku, kiedy Jenner była w zbliżonym wieku co Stormi (która niedawno skończyła pół roku). Podobieństwo między maleńką Kylie a jej córką robi wrażenie. One wyglądają jak bliźniaczki

Fot.: Instagram

A wy co myślicie o małej Stormi – rzeczywiście podobna do mamy? Wyrośnie na piękną kobietę?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 14:33

Zobacz także

Nasze propozycje