Poprzedni artykuł: Nowa pianka i mleczko Photoderm KID- ochrona przed słońcem Następny artykuł: 8 ważnych formalności po porodzie! Sprawdź jak zarejestrować noworodka...

Sprawdź 10 propozycji eleganckich, prostych i pięknych sukienek na wesele dla kobiet w ciąży!

Czerwiec, lipiec i sierpień zbliżają się wielkimi krokami a wraz z nimi sezon ślubny. Chciałabyś wyglądać olśniewająco pomimo tego, że jesteś w ciąży? Sprawdź 10 propozycji sukienek na wesele dla kobiet w ciąży, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukienki na wesele? Przede wszystkim sukienka musi być dostosowana do okazji. Warto wybrać kreację, w której można będzie stawić się w kościele i USC. Sukienka musi być wygodna, nie może krępować ruchów, ponieważ będziesz w niej tańczyć. Należy pamiętać też aby nie wybierać białych kreacji gdyż kolor ten jest zarezerwowany dla panny młodej. Jeśli chodzi o czarne kreacje można postawić na małą czarną, jednak ubierając ją warto dobrać jasne dodatki, żeby strój nie kojarzył się ze strojem żałobnym. Nasze propozycje sukienek na wesele dla kobiet w ciąży są zwiewne i delikatne, utrzymane w stonowanej kolorystyce. Obejrzyj sukienki ciążowe na wesele, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wszystkie sukienki można kupić na stronie asos.com

Sprawdź dowiedz się jak wybrać sukienkę na wesele i poznaj 6 prostych fryzur, które zrobisz sama na weselne przyjęcie. Sprawdź też o jakich dokumentach należy pamiętać po narodzinach dziecka, jeśli rodzice nie mają ślubu.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:42

Zobacz także

Nasze propozycje