Poprzedni artykuł: Borys Szyc pokazał swoją 13-letnią córkę. Fani: 'Kopia taty' Następny artykuł: Natalia Siwiec zamknęła usta hejterom. Mamy dowód, że wcale nie skorzy...

Krzysztof Ibisz pokazał przystojnego syna. Widać podobieństwo?

Krzysztof Ibisz przyszedł na imprezę ze swoim 19-letnim synem. Czy Maksymilian pójdzie w ślady ojca?

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów - 19-letniego Maksymiliana, którego matką jest pierwsza żona prezentera, Anna Zejdler, oraz 12-letniego Vincenta, który jest owocem małżeństwa z Anną Nowak - Ibisz. Jak dotąd dzieci prezentera unikały show-biznesu. Czy teraz się to zmieni?

Maksymilian - syn Krzysztofa Ibisza

19-latek unika oficjalnych wyjść i do tej pory wolał wieść "normalne" życie, jednak 6 stycznia pojawił się na Balu Mistrzów Sportu razem z Krzysztofem Ibiszem. Czyżby planował pójść w ślady ojca i teraz częściej będziemy go widywać na ściankach?

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda syn znanego prezentera, który nie stroni od poprawiania swojej urody w gabinetach medycyny estetycznej? Jest podobny do ojca, a może wygląda bardziej jak jego młodszy brat?:)

krzysztof ibisz z synem

 

Polecamy:  Borys Szyc pokazał swoją 13-letnią córkę. Fani: "Kopia taty"

Krzysztof Ibisz podkreśla, że chociaż jego synowie nie mieszkają razem, to jednak stara się tak organizować czas, aby jak najczęściej mieć z nimi kontakt. Maksymilian i Vincent lubią sport, więc aktywność na świeżym powietrzu jest jedną z okazji do spotkań. 

Źródło zdjęcia: EastNews/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 18:18

Zobacz także

Nasze propozycje