Poprzedni artykuł: Świąteczne i mikołajkowe prezenty dla małej fanki Elsy i Anny z "Krain... Następny artykuł: Joanna Krupa pokazała "manicure" swojej córeczki

Synek Ewy Niespodzianej z "Top Model" trafił do szpitala! Co się stało?

Modelka opublikowała na Instagramie dość niepokojące zdjęcie. Widać na nim jej niespełna rocznego synka w szpitalnym łóżku i z bandażem na rączce. Co się stało maluchowi?

Macierzyństwo było dla Ewy Niespodzianej wyczekanym i upragnionym doświadczeniem. Nie obyło się jednak bez problemów... Najpierw, jeszcze przed narodzinami Wiktora, finalistka "Top Model" została zaatakowana przez internautów. Komentatorzy zostawiali pod jej zdjęciami wpisy, w których krytykowali ją za "zbyt wczesną ciążę". A niedawno synek Ewy wylądował w szpitalu. Okazało się, że chłopczyk przyszedł na świat z polidaktylią.

Syn Ewy Niespodzianej miał operację

Modelka opublikowała niedawno na Instagramie zdjęcie małego Wiktorka w szpitalnym łóżku. Widoczny na fotce roześmiany chłopczyk ma na rączce spory opatrunek i wielu internautów założyło, że maluchowi coś się w nią stało. Bandaż jednak tylko zabezpieczał wbity w rękę Wiktora wenflon, a operowana była stopa malucha.

Drogie mamusie pytałyście się jakiś czas temu, dlaczego nas tu mniej. Jestem człowiekiem, który totalnie świruje na myśl o szpitalach, igłach, personelu szpitalnym, zapachu, wrrrr... Znacie to? I się wyłączam ze wszystkiego, jak na pstryknięcie palca. Piszecie mi różne rzeczy o swoich maluszkach, zabiegach, obawach etc. - napisała przy zdjęciu synka Niespodziana. - Wiktor miał mały zabieg... dodatkowego paluszka. Ale jak to mama, wszystkim się przejmuję i wszystko przeżywam dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy.

Z wpisu Niespodzianej wynika, że Wiktorek urodził się polidaktylią. Ta wada wrodzona polega na tym, że dzieci mają dodatkowe palce (albo ich zalążki) u rąk lub nóg. Zazwyczaj wielopalcowość nie jest związana z innymi schorzeniami, ale może występować przy wadach serca i nerek albo przy tak zwanym zespole Bardeta-Biedla - uwarunkowanym genetycznie zespole wad wrodzonych objawiającym się między innymi otyłością i niepełnosprawnością intelektualną.

Fot.: Instagram

Fot.: Instagram

Wszystko jednak wskazuje na to, że dodatkowy paluszek to jedyna wada synka Niespodzianej. A po jego chirurgicznym usunięciu powinien szybko wrócić do formy. I tego życzymy jemu i jego pięknej mamie! ;-)

Zobacz także: Ewa Niespodziana pokazała na Instagramie, jak wygląda jej brzuch po ciąży!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2019, 19:19

Nasze propozycje