Poprzedni artykuł: Izabela Janachowska pokazała twarz synka! Ależ on jest podobny do ojca Następny artykuł: Ta reakcja noworodka na dotyk ojca to hit sieci! Czegoś tak pięknego j...

Charlotte pokazała jak tańczy. Ależ ona jest urocza!

Dziecko, , tagi: księżniczka Charlotte
Księżniczka Charlotte to niezła łobuziara. Tym razem zaskoczyła wszystkich tanecznymi pląsami w oknie, które nie zostały niezauważone.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama są tak samo bacznie obserwowane przez media, jak oni sami. Szczególną uwagę zwraca na siebie niesforna księżniczka Charlotte. Rezolutna czterolatka ma w sobie coś- jak to określił jej ojciec- z chłopczycy. Uwielbia wspinać się na drzewa, grać w piłkę i z chęcią naśladuje starszego brata. Tym razem postanowiła publicznie pokazać umiejętności taneczne

Jak tańczy księżniczka Charlotte?

Niesforna księżniczka Charlotte już raz udowodniła, że niezły z niej urwis. Podczas królewskich regat postanowiła wszystkim zebranym pokazać język. Księżna Kate szybko zwróciła jej uwagę, ale przy okazji sama się roześmiała na widok zachowania córki.

Tym razem dziewczynka rozbawiła widownię szalonym tańcem, który wykonała do utworu granego na dudach. Mimo że stała z oknem, komuś udało się nagrać, jak tańczy. Całkiem wyraźnie widać, że Charlotte jest istnym wulkanem energii! Oczywiście w tym przypadku również musiała pokazać język i zrobiła to zdecydowanie mniej subtelnie... :)

Za uroczą Charlotte stoi prawdopodobnie jej niania, która nie zwróciła czterolatce uwagi i świetnie się razem z nią bawiła. Publiczność była prawdopodobnie żywo zaaferowana wystąpieniem dziewczynki, bo to krótkie wideo jest aktualnie hitem na Instagramie.  

Niektórzy uważają, że księżniczka Charlotte wyrośnie na sprawiającą problemy rodzinie łobuziarę, a to według nich nie wróży dobrze, zważywszy na rolę, którą może objąć. Ona sama jeszcze nie wie, co czeka ją w przyszłości. Mamy tutaj na myśli, że być może będzie kiedyś królową Anglii. Zarówno George i Charlotte nie mają pojęcia, że zostaną królem i królową. Prawnuczka królowej Elżbiety jest czwarta w kolejce do tronu po swoim starszym bracie. Przed Georgem jest oczywiście jeszcze ojciec William i dziadek Karol.

Ale czy takie zachowanie zaraz ma wróżyć kłopoty? Które dziecko w wieku czterech lat nie pokazywało języka albo nie tańczyło w dziwnych i zabawny sposób? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 listopada 2019, 00:30

Nasze propozycje